Вартість навчання в Академії Суспільних Наук у Кракові

6129
Facebook Twitter
Вартість навчання в Академії Суспільних Наук у Кракові

Отримання вищої освіти в Республіці Польща приваблює іноземних абітурієнтів не тільки через високу якість навчання, а й, безсумнівно завдяки лояльній вартості більшості ВНЗ.

Отримання вищої освіти в Республіці Польща приваблює іноземних абітурієнтів не тільки через високу якість навчання, а й, безсумнівно завдяки лояльній вартості більшості ВНЗ. На відміну від вітчизняних університетів, в Польщі дешевше обходиться навчання в приватних закладах вищої освіти, при цьому, вони не тільки не поступаються в питаннях якості, але і набагато перспективніше, для іноземних учнів. Якщо Вам сподобався Краків, як місто, в якому бажаєте отримати освіту, тоді варто детально придивитися до Академії Суспільних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Krakowiе, SAN). Даний вищий навчальний заклад сидить на першій позиції в рейтингу непублічних ВНЗ Кракова. Орієнтується на надання послуг освіти для отримання науково-кваліфікаційного рівня бакалавра та магістра, а також підвищити кваліфікацію, або отримати диплом МВА.

Загальні відомості про SAN у Кракові

Була заснована в 1994 як соціальна школа управління підприємництвом, та завдяки динамічному розвитку, 6 років тому, отримала статус академії. На даний момент, навчається понад 18 тисяч студентів, котрі навчаються в 25 напрямках, та має 11 факультетів по всій країні. За час свого існування, випустила понад 50 тисяч висококласних фахівців в різних сферах діяльності. Всі програми досліджень розроблені польською мовою. Викладацький склад значно великий, та налічує 500 академічних вчителів, рівень викладання яких, відповідає всім європейським стандартам, а також, відповідає тенденціям ринку праці. Серед спеціальностей є як гуманітарної, так і бізнес-спрямованості. Кваліфіковані співробітники UP-STUDY рекомендують придивитися до наступних напрямків: інформатика, логістика, англійська філологія. Вартість залежить від освітнього рівня та напрямку досліджень, але знаходиться в діапазоні 811-1243 євро.

При ВНЗ є можливість пройти підготовчі курси польської мови, тривалістю в 1 місяць, з платою — 1000 злотих. Тісно співпрацює з Університетом Кларк, що дозволяє отримати подвійний диплом, на рівні магістра, а також виїхати на оплачувану практику, або на навчання, з обміну студентами між університетами.

Студентське життя та перспективи працевлаштування

У цьому вищому навчальному закладі використовують як вітчизняні, так і іноземні методи навчання, які сприяють ефективній побудові майбутньої успішної кар'єри. При SAN організовано бюро кар'єри, яке, крім вакансій, працює зі студентами та випускниками в напрямку проходження співбесід, проводить спеціальні тренінги, підказує в питаннях оформлення та складання мотиваційного листа. ВНЗ націлений на те, щоб випускати фахівців, адаптованих не тільки до специфіки краківських фірм, а й до компаній у всій Польщі й далеко за її межами. Академія здатна не тільки надати європейський диплом, високої якості, за демократичними цінами, а й, практично, гарантувати працевлаштування, адже 9 з 10 студентів знаходять відповідне місце роботи в перші два місяці, після отримання диплома.

Що стосується студентського дозвілля, то тут є де себе залучити, адже існує багато клубів за інтересами, наукових гуртків, спортивних секцій, туристичних об'єднань. Також, в місті з 765 320 жителями можна завести нові знайомства на різних фестивалях, ну, або як робить безліч європейських студентів, у вільний від навчання час, шукають підробіток, щоб покрити частину або всі витрати.

Отже, Академія Суспільних Наук у Кракові зарекомендувала себе, як перспективний ВНЗ, з низькою платою за навчання та хорошими можливостями, після закінчення. Варто відзначити, що сам Краків дуже гарне місто, та важлива академічна одиниця, в яку приїжджає сотні тисяч іноземців, з різними цілями. SAN має міцні взаємини не тільки із закордонними ВНЗ, а й з роботодавцями, що допомагає в просуванні своїх студентів на міжнародний ринок праці.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини