Вартість навчання в Академії Суспільних Наук у Кракові

4635
Facebook Twitter
Вартість навчання в Академії Суспільних Наук у Кракові

Отримання вищої освіти в Республіці Польща приваблює іноземних абітурієнтів не тільки через високу якість навчання, а й, безсумнівно завдяки лояльній вартості більшості ВНЗ.

Отримання вищої освіти в Республіці Польща приваблює іноземних абітурієнтів не тільки через високу якість навчання, а й, безсумнівно завдяки лояльній вартості більшості ВНЗ. На відміну від вітчизняних університетів, в Польщі дешевше обходиться навчання в приватних закладах вищої освіти, при цьому, вони не тільки не поступаються в питаннях якості, але і набагато перспективніше, для іноземних учнів. Якщо Вам сподобався Краків, як місто, в якому бажаєте отримати освіту, тоді варто детально придивитися до Академії Суспільних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Krakowiе, SAN). Даний вищий навчальний заклад сидить на першій позиції в рейтингу непублічних ВНЗ Кракова. Орієнтується на надання послуг освіти для отримання науково-кваліфікаційного рівня бакалавра та магістра, а також підвищити кваліфікацію, або отримати диплом МВА.

Загальні відомості про SAN у Кракові

Була заснована в 1994 як соціальна школа управління підприємництвом, та завдяки динамічному розвитку, 6 років тому, отримала статус академії. На даний момент, навчається понад 18 тисяч студентів, котрі навчаються в 25 напрямках, та має 11 факультетів по всій країні. За час свого існування, випустила понад 50 тисяч висококласних фахівців в різних сферах діяльності. Всі програми досліджень розроблені польською мовою. Викладацький склад значно великий, та налічує 500 академічних вчителів, рівень викладання яких, відповідає всім європейським стандартам, а також, відповідає тенденціям ринку праці. Серед спеціальностей є як гуманітарної, так і бізнес-спрямованості. Кваліфіковані співробітники UP-STUDY рекомендують придивитися до наступних напрямків: інформатика, логістика, англійська філологія. Вартість залежить від освітнього рівня та напрямку досліджень, але знаходиться в діапазоні 811-1243 євро.

При ВНЗ є можливість пройти підготовчі курси польської мови, тривалістю в 1 місяць, з платою — 1000 злотих. Тісно співпрацює з Університетом Кларк, що дозволяє отримати подвійний диплом, на рівні магістра, а також виїхати на оплачувану практику, або на навчання, з обміну студентами між університетами.

Студентське життя та перспективи працевлаштування

У цьому вищому навчальному закладі використовують як вітчизняні, так і іноземні методи навчання, які сприяють ефективній побудові майбутньої успішної кар'єри. При SAN організовано бюро кар'єри, яке, крім вакансій, працює зі студентами та випускниками в напрямку проходження співбесід, проводить спеціальні тренінги, підказує в питаннях оформлення та складання мотиваційного листа.
ВНЗ націлений на те, щоб випускати фахівців, адаптованих не тільки до специфіки краківських фірм, а й до компаній у всій Польщі й далеко за її межами.
Академія здатна не тільки надати європейський диплом, високої якості, за демократичними цінами, а й, практично, гарантувати працевлаштування, адже 9 з 10 студентів знаходять відповідне місце роботи в перші два місяці, після отримання диплома.

Що стосується студентського дозвілля, то тут є де себе залучити, адже існує багато клубів за інтересами, наукових гуртків, спортивних секцій, туристичних об'єднань. Також, в місті з 765 320 жителями можна завести нові знайомства на різних фестивалях, ну, або як робить безліч європейських студентів, у вільний від навчання час, шукають підробіток, щоб покрити частину або всі витрати.

Отже, Академія Суспільних Наук у Кракові зарекомендувала себе, як перспективний ВНЗ, з низькою платою за навчання та хорошими можливостями, після закінчення. Варто відзначити, що сам Краків дуже гарне місто, та важлива академічна одиниця, в яку приїжджає сотні тисяч іноземців, з різними цілями. SAN має міцні взаємини не тільки із закордонними ВНЗ, а й з роботодавцями, що допомагає в просуванні своїх студентів на міжнародний ринок праці.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини