Як створити професійний образ — самопрезентація та проведення ділових зустрічей?

7227
Facebook Twitter
Як створити професійний образ — самопрезентація та проведення ділових зустрічей?

Багато людей володіють вродженою здатністю до самопрезентації та проведення зустрічей природно підходить їм. Чи повинні інші люди відмовитися від цієї діяльності?

У повсякденній діловій практиці відбуваються найрізноманітніші зустрічі з колегами, клієнтами, командами та відділами. До цього мають відношення презентації, виступи на конференціях та інші випадки, під час яких увага приділяється оратору або організатору зустрічі. Наведені вище обставини є майже рутинними у багатьох компаніях та галузях. На практиці, з'ясовується, що на деяких зустрічах учасники зацікавлені та йдуть на контакт, інші нервово стежать за годинами та хочуть, щоб вони швидше закінчилися. Всупереч зовнішньому вигляду, це залежить не тільки від теми зустрічі, але й від людини, яка веде захід. Здатність доносити інформацію, поведінка, жести — все це важливо. Багато людей володіють вродженою здатністю до самопрезентації та проведення зустрічей природно підходить їм. Чи повинні інші люди відмовитися від цієї діяльності? Абсолютно ні, тому що мистецтво самопрезентації можна пізнати. З чого почати вивчати самопрезентацію та чи варто приділити час подібному досвіду Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що потрібно знати про мистецтво самопрезентації?

1. Мистецтво самопрезентації — перш за все самовпевненість. Основа для успіху зустрічі, виступу або презентації — хороша підготовка. Багато людей припускають, що, якщо зустріч стосується питань, з якими вони мають справу щодня, вони не повинні бути сумлінно підготовлені, тому що знання у цій галузі повністю освоєні. Це помилкове припущення, та підготовка до зборів полягає не у тому, щоб покладатися на отриману інформацію, а на систематизацію, організацію та підготовку плану або навіть нотатків. Такий документ стане покажчиком, який збереже зустріч на правильному шляху та не дозволить багато відволікань. Хороша підготовка до зустрічі — основа впевненості у собі, має вирішальне значення для гарної самопрезентації.
2. Проведення наради — засоби масової інформації та аудіовізуальні засоби.

Іншим дуже важливим аспектом успішних зустрічей є вибір засобів масової інформації, включаючи аудіовізуальні засоби. Перед зборами варто проаналізувати план та проблеми, на яких буде зосереджено увагу, знайти точки, котрі потенційно потребують додаткового пояснення, та подумати, чи можна дійсно пояснити їх доступним способом.

3. Мистецтво самопрезентації — трохи дій та дипломатії. Складним елементом у мистецтві самопрезентації та проведення зустрічей є форма спілкування. У кожного є вроджена здатність говорити, спілкуватися жестами та взагалі мовою тіла. Ви можете контролювати все це, але це вимагає роботи та наполегливості. Самопрезентація має багато спільного з... дією. Важливо змушувати глядачів не бачити штучності або нещирості.
4. Мистецтво самопрезентації — корисно у бізнесі та у житті. Завдяки володінню собою та вмінню доносити будь-яку інформацію у вигідному світлі, можна розширити географію бізнесу. Знаючи, як себе подати, свої сильні сторони, можна вирішити будь-яку ситуацію з користю для справи та для конкретної особистості.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що навчання мистецтву самопрезентації є ідеальним рішенням для студентів, що бажають стрімко розвиватися у будь-якому напрямку, менеджерів різних рівнів, керівників, а також людей, які хочуть добре представити себе під час публічних виступів — представників офісів або органів місцевого самоврядування. Знання, отримані під час роботи над собою, можуть бути використані досить широко, не тільки у бізнесі. Майстерне мистецтво самопрезентації дозволить поводитися відповідно у різних стресових або вимогливих публічних виступах, у повсякденних ситуаціях.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини