HARMAN відкриває новий офіс у Польщі

6291
Facebook Twitter
HARMAN відкриває новий офіс у Польщі

HARMAN — міжнародна компанія, що працює в області моторизації та повністю належить Samsung Electronics Co. Ltd, відзначили сьогодні офіційне відкриття нового офісу у Лодзі, Республіка Польща.

HARMAN — міжнародна компанія, що працює в області моторизації та повністю належить Samsung Electronics Co. Ltd, відзначили сьогодні офіційне відкриття нового офісу у Лодзі, Республіка Польща. Зміна місця пов'язана зі швидким розвитком польської філії та зростанням попиту на інноваційні програмні рішення, створені польськими інженерами. Дана подія є знаменною не лише для членів команди, а й для жителів цього польського куточка, оскільки створює нові робочі місця та дозволяє споживачам ще більш зручно купувати продукти компанії.

Новий офіс HARMAN розташований на вулиці Оргодова 8 у Лодзі. Він пропонує відкритий простір, що сприяє створенню гарного робочого середовища для нинішніх та майбутніх співробітників компанії. Інноваційні елементи дизайну стимулюють співробітництво між командами, які разом об'єднують понад 350 інженерів. Вони беруть участь у розробці передових рішень для автомобільної промисловості, таких як автомобільна звукова платформа, нагороджена у конкурсі «TU-Automotive Awards 2017» хмарний комплекс HARMAN Ignite, система управління програмним забезпеченням HARMAN OTA, навігаційні системи або новітня автомобільна інформаційно-розважальна система, яка дебютувала цієї весни 2018 року у новій моделі Mercedes класу A-Class.Компанія також підписала угоди про співпрацю з двома академічними центрами — факультетом фізики та прикладної інформатики Лодзинського університету та факультетом електротехніки, електроніки, обчислювальної техніки та автоматики Лодзинського технологічного університету.

Ідея цієї ініціативи полягає у готовності підтримувати та розвивати польські таланти в ІТ-індустрії, які навчаються у вітчизняних закладах вищої освіти, попри те, чи є вони резидентами країни або приїхали вчитися до Польщі з-за кордону.

Відповідно до угоди, HARMAN спільно з університетами-партнерами буде проводити спільні дослідження, підтримувати наукові дослідження та освіту в області інженерного програмування для вбудованих систем. Серед інших, у компанії будуть залучені студенти цих центрів, як в якості стажистів, так і постійних співробітників, а також розвиватися таланти фахівців з усієї держави.Санджай Дхаван, президент відділу обслуговування HARMAN та технічний директор HARMAN International у нещодавньому інтерв'ю особливо підкреслив, що оскільки HARMAN постійно розвиває культуру інновацій та ключових секторів зростання, вони по справедливості пишаються розширенням спектра поточних операцій на такому процвітаючому ринку техніки, як Польща. HARMAN у даній європейській державі розвивається надзвичайно динамічний. Протягом двох років кількість співробітників збільшилася втричі. Керівники сподіваються, що нове робоче середовище разом з партнерськими відносинами, які встановлюються з польськими університетами, сприятиме подальшим інноваційним стратегіям.Набір нових проектів триває й на поточний момент. Компанія шукає талановитих фахівців зі Східної Європи. Кваліфіковані співробітники, які приєднаються до польської команді Harman у Лодзі та будуть спільно створювати інноваційні рішення для авто-мото-сектора по всьому світу.HARMAN є лідером в області сучасних рішень для автомобільного ринку. Компанія запатентувала більш ніж 7000 ідей та отримала близько 60 призів за проекти аудіосистем.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини