Як економити на продуктах або в яких магазинах робити продуктові закупівлі студенту в Польщі?

6475
Facebook Twitter
Як економити на продуктах або в яких магазинах робити продуктові закупівлі студенту в Польщі?

Стаття корисна для всіх іноземців, які проживають у Польщі на довгостроковій основі через те, що ми розповімо, в яких магазинах краще робити закупівлі, щоб максимально заощадити.

Збираючись здобувати вищу освіту в одній з європейських країн, потрібно бути готовим, що всі супровідні витрати, в тому числі на харчування та транспорт будуть відрізнятися від українських. Хоча, провівши кілька місяців у Республіці Польща, адаптувавшись та озирнувшись, можна прийти до висновку, що деякі товари можна купити дешевше, ніж на Батьківщині, окремі товарні групи знаходяться в такій же ціновій категорії, але відрізняються високою якістю. Попросту, коли студенти-іноземці навчаться робити покупки, визначаться з вибором супермаркетів, в яких, низька ціна співвідноситься з високою якістю товарів та продуктів, будуть знати особливості та терміни дії акційних пропозицій, витрати на продукти суттєво скоротяться. Стаття корисна для всіх іноземців, які проживають у Польщі на довгостроковій основі через те, що ми розповімо, в яких магазинах краще робити закупівлі, щоб максимально заощадити.

Як визначитися з вибором магазину для покупок в РП?

Як і в будь-якій країні, часто, в мережевих магазинах або супермаркетах товари трохи дешевше, або існують акції, які дозволяють викупити деякі групи товарів із суттєвою знижкою. Є багато супермаркетів, які є великими мережами та розташовуються в багатьох польських містах. Розглянемо найзручніші, доступні, з великим вибором товарів різної цінової політики та цікавими акційними пропозиціями:1. Вiedronka. Мережа, яка має понад 2650 дисконтних магазинів, котрі розташовані у 1010 населених пунктах Польської Республіки. Вона належить дочірній португальській компанії та щодня надає вигідні пропозиції.

Є кілька напрямків, за якими знижуються ціни: суперпропозиції після 19.10 (коли знижуються ціни на продукти з коротким терміном зберігання); купуйте 2 платіть менше (при покупці двох одиниць товару та більше, можна отримати знижку до 30%); квіткове натхнення (зниження вартості на деякі сорти квітів). Пропозиції оновлюються щотижня.2. Aushan. Мережа роздрібних магазинів в РП, яка працює під слоганом «Найякісніші товари за низькими цінами». Багато різноманітних пропозицій для зниження ціни, такі як: товар з газети (оновлюється кожні 10 днів), золоті Ашана, новорічні пропозиції та інші акції (щоденні, щотижневі, разові, накопичувальні).

Порівняння цін на продукти в Польщі та в Україні

Іноземці, які приїжджають з Європи на короткий термін в будь-яке з польських міст не помічають відмінностей в ціні на продукти, але, приїжджі з України, Білорусі та інших країн СНД помічають деякі відмінності, хоча, так здається на перший погляд. Розглянемо різницю на продукти між Україною та Польщею:— молочна продукція дорожче в РП на 1-2%;— вироби з м'яса, напівфабрикати, ковбасні продукти — в Україні дорожче на 2-5%;— сир та сирні продукти. У Польщі вони не тільки дешевше, але й в рази якісніше, так, Гауді можна купити за 100 грн. один кілограм, в той час, як український сирний продукт, який навіть неприємно спробувати — обійдеться в 130 грн., а за Гауді потрібно буде віддати не менше 227 грн.;— польські хлібні вироби дорожче 1-3 грн. за штуку.

Підсумовуючи, зауважимо, що недоцільно возити продукти з України, тим більше, що, в РП можна закуповуватися дешевше. Як факт, слідуючи за акційними пропозиціями, підбираючи якісні, але не дорогі продукти та товари, можна влаштовувати свято смачної їжі хоч щодня, без шкоди для бюджету. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що зазначені мережеві магазини дозволяють харчуватися дешево та смачно, бо представлені торгові марки дають можливість вибирати товари середнього класу та класу люкс, причому, на будь-яку категорію продуктів може бути своя акційна пропозиція.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини