5 особливостей ідеального стажиста

118
Facebook Twitter
5 особливостей ідеального стажиста

Які риси студента, що шукає місце проходження стажування, котрий не має професійного досвіду, можуть переконати роботодавця, що перед ним потенційний працівник з хорошими вихідними даними? Відповіді у статті.

Сезон ярмарків вакансій почався. Починається полювання на привабливі стажування та практики, які будуть проводитися під час літніх канікул. Для випускників, стажування — це не тільки шанс отримати досвід, але й повний робочий день. Якими якостями повинен володіти стажист?

На думку рекрутерів для проходження практики, більшість стажистів мають одне бажання — влаштуватися на роботу. Ось чому питання про шанси на роботу з'являється під час інтерв'ю. Кандидат повторює як мантру «якщо я перевірю себе». Про що ця перевірка? Хіба тільки використовувати на практиці знання, отримані у процесі навчання? Які риси студента, що шукає місце проходження стажування, котрий не має професійного досвіду, можуть переконати роботодавця, що перед ним потенційний працівник з хорошими вихідними даними? Відповіді Ви отримаєте, прочитавши статтю.

Список з п'яти найбільш важливих якостей та навичок, якими повинен володіти стажист

Фахівці UP-STUDY підготували перелік, оскільки він допоможе студентам визначити слабкі місця та виключити їх ще до моменту влаштування на стажування, підробіток або постійне місце праці. Рекомендуємо розглянути список детально.

1. Відкритість для зворотного зв'язку. Щоб дізнатися, чи виконане завдання погано або добре, необхідний зворотній зв'язок від людини, яка його виконала. Якщо все зроблено добре, інформація буде позитивною, та слухач буде впевнений, що він добре зрозумів команду та правильно її виконав. Однак не завжди можливо правильно виконати завдання, виконавши його вперше. Стажування існує, щоб навчитися справлятися з професійними ситуаціями.

2. Темпи навчання. Стажування приходить для придбання навичок та використання на практиці знань, отриманих у ході навчання. Це один з інтенсивних етапів освіти. Після чого керівник визнає, що стажист має задовільні темпи навчання? Наприклад, після стажиста не виникають питання до завдань, які йому вже пояснили. Людина з хорошим темпом навчання може розповісти те, чому вона навчалася за час роботи в організації.

3. Комунікативність. Якщо Ви хочете отримати пропозицію про роботу у бізнесі, Ви повинні змусити людей закохатися у кандидатуру, це означає, що потрібно говорити та слухати те, що Вам говорять. Слід легко висловлювати думки та пристосовуватися до інших членів команди.

4. Ініціативність. Стажист виконав завдання та сидить в очікуванні. Відсутність ініціативи та прихильності виконаним завданням — це стандарт, який інформує фахівця, що оцінює роботу учня, про те, що він має справу зі студентів, незацікавленим у стрімкому професійному зростанні. Ініціатива на стажуванні може проявлятися у багатьох аспектах — просити нові завдання, дивитися на роботу інших людей (нетурбуючим чином), проявляти допитливість у питаннях, пропонувати завдання, які можуть бути корисні для компанії.

5. Точність. Помилки в електронних листах, помилки у розрахунках, неповне фотокопіювання документів, пропуск важливої ​​інформації — це ознаки неточності у роботі стажиста. Помилки дійсно незначні, але... вони показують майбутні проблеми у роботі з такою людиною. Багато студентів, намагаючись швидко виконати завдання, щоб показати свою прихильність та динамізм, не звертають уваги на помилки, допущені на цьому шляху. Тим часом, навіть швидкий письмовий звіт, повний помилок, потрапить у кошик, а не на стіл клієнта, робота стажиста буде витрачена. Зважаючи на це, варто приділяти увагу деталям.

Підсумовуючи, зауважимо, що виділивши якості, якими повинен володіти стажист, наші фахівці допомагають, таким чином, студентам визначити їх слабкі сторони. Це допоможе попрацювати над усуненням недоліків, щоб під час стажування показати себе. Також на першому місці роботи або під час стажування стане у пригоді: творче мислення, адекватна смиренність, вміння працювати у команді та здатність перетворювати теорію у практику. Чим більше позитивних навичок крім професійних, тим вище Ви будете оцінені роботодавцем, тому намагайтесь, поки не досягнете бажаних висот.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини