I DESIGN — наближається дводенна маркетингова конференція

7395
Facebook Twitter
I DESIGN — наближається дводенна маркетингова конференція

I DESIGN — це третє видання дводенного заходу, присвяченого, перш за все, ефективній маркетинговій діяльності. Спікерами стануть представники різних галузей, які розкажуть про свою кар'єру.

I DESIGN — це третє видання дводенного заходу, присвяченого, перш за все, ефективній маркетинговій діяльності. Спікерами стануть представники різних галузей, які розкажуть про свою кар'єру та дадуть поради про те, як створити власний бренд. Цей масштабний захід пройде у столиці Силезії — Вроцлаві, Республіка Польща.

Мета I DESIGN — спонукати учасників мислити нестандартно та створювати інноваційні рішення. Участь у конференції дозволить присутнім набути навичок, які допоможуть їм знайти роботу та налагодити власний бізнес.У поточному році це чергове видання заходу, адресованого усім, хто цікавиться такими темами:

— інтернет-маркетинг;

— UX;

брендинг;

— зв'язки з громадськістю;

— управління проектами.

Серед ораторів буде можливість зустріти Кароліну Бєлавську, яка розповість про копірайтинг у рекламі та про те, як продавати онлайн, коли на це ніхто не звертає увагу. Вона познайомить всіх присутніх з темою копірайтингу у ЗМІ у повному обсязі.

Трохи про лекцію:

Інтернет-реклама повинна продаватися. Все просто, але тільки у теорії. Сьогодні у Вас є тільки 2 секунди, щоб привернути увагу одержувача, що стає рідкісним благом. Щоб отримати повідомлення для клієнта, добре продуманого створення недостатньо. Слово також має значення! Під час лекції, учасники навчаться писати рекламні оголошення, які, використовуючи закони людської психіки, загіпнотизують одержувача, спонукаючи його клікнути. Також вдасться дізнатися формули копірайтингу, які (мабуть) завжди працюють, та навчитися поводитися зі споживачами, котрі не люблять купувати за своєю природою.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про вплив маркетингу, тоді організатори люб'язно запрошують відвідати семінар, який буде проводити Матеуш Ханішевський! Під час нього, перш за все можна отримати інформацію, щодо того:

— як створити стратегію маркетингового впливу, націлену на просування продукту;

— як вибрати найвпливовішу людину, яка буде працювати краще за все у конкретних видах діяльності;

— про який вид співпраці з впливовою особою слід прийняти рішення;

— підготовка стратегії у формі дощок оголошень.

Матеуш Ханішевський — фахівець з PR та Influencer напрямку маркетингу у Sfera Group-PR та контент-маркетолог. Він займається створенням іміджу, а також плануванням та управлінням комунікаціями компаній з індустрії дизайну інтер'єру. Він вірить у глибокі дослідження, у заходи ефективності та у дивовижну силу чорної кави.

Анджей Грушка розкаже про виклики сучасного PR. Він розповість про виклики сучасного піару, завдяки чому на практиці буде легше застосовувати зв'язки з громадськістю. Під час лекції, пан Ханішевський розповість про зміни, які відбулися у спілкуванні, котрі змушують піарників постійно вчитися професії. Технології відкривають нові можливості та, таким чином, впливають на зміни у суспільних відносинах. Піар вимагає певної точності у плануванні та реалізації заходів, вміння натискати відповідні кнопки та правильного вибору слів у спілкуванні. Звичайно, цим навичкам можна навчитися. Здавалося б, вони можуть здатися простими, але це всього лише пастка, в яку потрапляють багато компаній. У ході презентації учасники познайомляться з викликами сучасного PR, що дозволить легше застосовувати його на практиці.

Дата: 5-6 квітня 2019 р

Місце проведення: КРЗ Кржіви Комин (CRZ Krzywy Komin), вул. Дюбуа (Dubois) 33-35а, Вроцлав, Республіка Польща

Більш детальна інформація про подію на Facebook I DESIGN: https://www.facebook.com/IDESIGNWro/ та на офіційній сторінці заходу: https://www.facebook.com/events/1480792252058010/

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ 2021 - Завершення набору

Акція

Встигніть подати документи на вступ до Польщі на осінь 2021. Останні місця. Вартість вступу - 499 євро

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини