Академія маркетингу Henkel — увійдіть у світ FMCG!

6082
Facebook Twitter
Академія маркетингу Henkel — увійдіть у світ FMCG!

Schwarzkopf, Syoss, Fa, Persil, Silan, Pur, Ceresit — ці та багато інших брендів вже не одне десятиліття міцно сидять у свідомості покупців, як синонім якості та доступності.

Schwarzkopf, Syoss, Fa, Persil, Silan, Pur, Ceresit — ці та багато інших брендів вже не одне десятиліття міцно сидять у свідомості покупців, як синонім якості та доступності. Громадяни Республіки Польща та інших країн уже знають деякі бренди Henkel, але тепер, у студентів польських університетів та інших зацікавлених осіб з'явитися можливість якомога більш детально вивчити пропозиції, які представлені на ринку! Даний захід буде не тільки корисним, а й вкрай цікавим, оскільки в ньому візьмуть участь як локальні представники сфери маркетингу, так і експерти міжнародного масштабу.

Академія маркетингу Henkel являє собою серію практичних семінарів, які орієнтовані на студентів, зацікавлених у роботі у відділі маркетингу. Якщо Ви пов'язуєте своє майбутнє з промисловістю FMCG, захід націлений саме на Вас! Перший тренінг буде стосуватися створення нового продукту — від концепції до введення на ринок. Наступні передбачають огляд різних стратегій та концепцій реалізації продуктів на різних ринках та цільових сегментах.

Чому варто відвідати даний захід?

Перше, та найголовніше, у всіх учасників з'явиться унікальна можливість отримати практичні знання: навчитися розробляти новий продукт на основі недавно представлених інновацій Henkel. Також, вдасться дізнатися про процес створення нового продукту: пошук натхнення, розробка концепції, етапи тестування та маркетинговий аналіз, а також про розробку пакета запуску продукту для місцевих ринків.

Всім учасникам буде надана можливість:

1. Перевірити отримані раніше знання, взявши участь у практичних прикладах.

2. Зустрітися з лідерами галузі FMCG та поспілкуватися у приємних обставинах на хвилюючі теми, щодо розвитку даної галузі.

3. Отримати сертифікат, що підтверджує участь у заході, який складе додаткові переваги при проходженні співбесіди.

4. В якості учасника, з'явиться пріоритет у процесі найму Henkel.

Дата та час проходження заходу

Академія маркетингу Henkel відбудеться 12 квітня 2018 роки (четвер) о 11: 00-15: 00 у Професійної академії Шварцкопфа на вул. Postępu 18B у Варшаві.

Для участі у заході необхідно всього лише:

1. Відповісти на питання: Для чого хотілося б взяти участь у навчанні «Створення нового продукту — від концепції до ринку».

2. Відправити своє поточне резюме на: natalia.zabojszczyk@henkel.com (з положенням про згоду на обробку персональних даних) у заголовку електронної пошти, ввівши: Henkel Marketing Academy.Заявки від потенційних учасників приймаються до 9 квітня 2018 року.Варто зауважити, що даний захід не є єдиним у своєму роді, але обіцяє бути дуже цікавим та корисним. До слова, студентам польських вищих навчальних закладів, для отримання повноти освіти, необхідно брати участь у всіх подібних проектах, а також у ярмарках вакансій та відкритих бізнес зустрічах. Це відкриє нові можливості, дозволить знайти підробіток, завести корисні знайомства, перейняти досвід експертів різних сфер діяльності. Дуже частою практикою є те, що студенти знаходять своїх майбутніх роботодавців саме на ярмарках та заходах такого роду. Так відбувається тому, що в обох сторін з'являється шанс поспілкуватися в неформальних обставинах, поставити хвилюючі питання, дізнатися, як можна більше інформації не тільки з приводу прямих обов'язків, а й щодо трудового колективу. Також, корисним є прийняття участі у програмах міжнародного обміну студентами та інших проектах мобільності. Будь-яка позавузовска активність зробить Вас більш конкурентоспроможними в очах роботодавця та відкриє більше дверей, що дозволить вибрати те місце роботи, яке підходить саме Вам та допоможе повністю розкрити свій потенціал.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини