Golden Marketing Conference 2018 — новий вимір маркетингу

5139
Facebook Twitter
Golden Marketing Conference 2018 — новий вимір маркетингу

Вже 14-15 листопада 2018 року у Катовіце відбудеться Golden Marketing Conference 2018. Учасники цього заходу дізнаються новий вимір маркетингу та отримають корисні навички.

Вже 14-15 листопада 2018 року у Катовіце відбудеться Golden Marketing Conference 2018. Учасники цього заходу дізнаються новий вимір маркетингу та отримають корисні навички. Дізнайтеся подробиці про те, що підготували організатори!

Швидкість змін у світі, величезна. Зміни відбуваються практично в усіх сферах життя: від медицини до автомобільної промисловості, від технології до соціальної зони. Більш швидкий прогрес також помітний у маркетингу. Нові інструменти, канали зв'язку або використання технологій означають, що маркетолог повинен бути гранично уважним у сприйнятті змін. Він повинен вміти аналізувати їх, адаптуватися до природи підприємства, в якому він працює, та завжди реагувати на крок попереду конкурентів. Комплексний підхід до маркетингу та змін, які впливають на нього, завжди представляються під час Golden Marketing Conference.

Золота маркетингова конференція — це:

— 2 дні виняткових лекцій + надихаюча мережева сесія;— комплексний підхід до маркетингу, заснований на ефективності онлайн-заходів;

— особистий брендинг при масштабуванні бізнесу;

— ефективне використання маркетингу для створення конкурентних переваг;

— створення нетрадиційних маркетингових стратегій на основі даних та інформації про конкретні клієнтів: (Хто вони? Які їхні проблеми та досвід, потреби та нужди?);

— ефективна оптимізація маркетингової діяльності для досягнення намічених цілей;

— бізнес-можливості AI, Messenger, Instagram, Facebook, Google AdWords, Analytics та багатьох інших ресурсів;

— ще більш ефективне використання платформи Facebook для створення дієвих кампаній та відмінного досвіду роботи з клієнтами;

— останні тематичні питання та чудові оратори, яких неможливо зустріти на інших конференціях.

На заході у всіх присутніх з'явиться унікальна можливість зустріти видатних фахівців з маркетингу, власників великих компаній, директорів відділу маркетингу, представників рекламних агентств та фрілансерів.

Чому варто відвідати саме цю подію?

Організатори особливо підкреслюють, що, зі свого боку, вони запросили найцікавіших особистостей — вісімнадцять експертів у своїх областях. Це великі практики та люди з неймовірною харизмою, які передадуть свої знання та досвід з гумором та прихильністю. Вони представлять виступи на висоті світового рівня! У першу чергу, вони фокусуються на знаннях, досвіді та деталях, що з легкістю можуть передати всім учасникам.Деякі з лекцій складуть 60 хвилин. Це необхідний час для отримання конкретних знань, у тому числі про інструменти, які полегшать повсякденну роботу та дозволять вийти на новий рівень професіоналізму або краще зрозуміти потреби клієнта. Кращі експерти у маркетинговій галузі представлять передові методи, що дозволяють їм виділитися у цих нелегких змаганнях.Під час Золотої маркетингової конференції, фахівцями є не тільки люди на сцені, а й учасники. Організатори та оратори будуть залучати відвідувачів до розмов, обміну досвідом та контактами. Робочі та професійні проекти інших учасників стануть натхненням для взаємного вирішення професійних завдань.Golden Marketing Conference 2018 — ідеальне місце для придбання корисних знань, нових рішень, ефективних інструментів, практичних порад, нетрадиційних маркетингових стратегій та контактів. Приходьте та зустрінете творців найефективніших стратегій та тенденцій у маркетингу.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини