Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Маркетинг та продажі» у Польщі

6076
Facebook Twitter
Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Маркетинг та продажі» у Польщі

Спеціальність «Маркетинг та продажі» має попит та надає великі перспективи розвитку фахівців. Розглянемо детальніше особливості вивчення напрямку та наскільки подешевшала спеціальність у кращих польських університетах.

Якісний європейський диплом відкриває великі можливості перед українцями та іншими іноземцями. Як показує практика, наші земляки відправляються за його придбанням до Республіки Польща. Навчання у РП відповідає стандартам якості, при цьому обходиться недорого. Більш того, у зв'язку з придбанням гривнею більшої стабільності (20%), польська освіта стала ще доступнішою. Не потрібно мати надприбутків, щоб відправити дитину вчитися до Польщі для придбання однієї з топових спеціальностей, наприклад, «Маркетинг та продажі». Зазначений напрямок має попит та надає великі перспективи розвитку фахівців, як на польській території, так і у будь-якій індустріально розвинутій країні. Розглянемо детальніше особливості вивчення напрямку та наскільки подешевшала спеціальність «Маркетинг та продажі» у кращих польських університетах.

Особливості навчання спеціальності «Маркетинг та продажі»

Маркетинг — той напрямок, який динамічно розвивається, надаючи фахівцям можливість вибору вужчого професійного шляху. Маркетологом, котрий має кваліфікацію, є фахівець, який займається просуванням товару/послуги, а також здатний проводити ряд заходів: дослідження, аналіз, обмін, комунікація, з метою збільшення прибутку компанії. Цьому передує отримання якісної освіти, під час якої студенти набувають не тільки базових знань професії, а й корисних навичок вивчення ринків, конкурентів та клієнтів, управління рекламою та брендами, ведення переговорів, створення та впровадження ефективних стратегій збуту, вибору стратегії ціноутворення, критичного аналізу, а також зв'язків з громадськістю та створення потужного імені для продукту. У процесі навчання, учні польських ВНЗ вивчають ряд наступних дисциплін:

 • Цифровий маркетинг
 • Менеджмент
 • Економіка
 • Маркетингові дослідження
 • Поведінка споживача
 • Аналітика
 • Логістика
 • Міжнародний бізнес
 • Брендинг
 • Маркетингові комунікації
 • Дослідження ринку
 • Психологія
 • Інформаційні технології
 • операційний маркетинг
 • Бухгалтерський облік

У яких ВНЗ Польщі варто вивчати спеціальність «Маркетинг та продажі» та наскільки вона подешевшала?

Фахівці UP-STUDY рекомендують українцям та іншим іноземцям віддати перевагу приватним вищим навчальним закладам, оскільки навчання у них дешевше, при цьому знаходиться на високому рівні. Водночас, оскільки гривня зміцніла, освіта у Польщі стала ще доступнішою. Розглянемо кращі університети з розглянутою спеціальністю, а також вартість навчання та суму економії у зв'язку зі стабільністю української національної валюти:

 • Академія фінансів та бізнесу Вістула: минулого року плата становила 41250 грн, а у 2020 році — 33440 грн (дешевше на 7800 грн). В університеті є також англомовний курс, який обходиться на майже 14 тисяч гривень дешевше, вимагаючи плати у 59 тисяч грн.
 • Вроцлавський університет бізнесу: у 2018/2019 вартість була 31350 грн, у 2019/2020 вона знизилася до 25400 грн (економія 5950 грн).

Крім того, що навчаючись в одному запропонованих ВНЗ, Ви потрапляєте до справжнього інтернаціонального середовища (наприклад, Академія Вістула вже 4 рік має звання найбільш інтернаціонального університету РП відповідно до рейтингу «Перспектива»), після отримання диплома є шанс працевлаштуватися у практично будь-якій країні світу. Навчаючись з представниками різних країн, є можливість попрактикувати мову, а також розширити кругозір та мережу контактів.

Як українцям заощадити на вступі та оплаті навчання?

Щоб гарантовано бути зарахованим до ВНЗ, котрий сподобався, звертайтеся за допомогою до центру польської освіти UP-STUDY. До речі, саме зараз, завдяки акції «Вступай з другом за пів ціни», є можливість отримати весь спектр послуг компанії, включаючи підбір житла та підтримку у розв’язанні питання з візою, за доступною вартістю. Якщо Ви є учнем 9-10 класу (батьками дитини), можна використовувати опцію «Вступ на осінь 2021 всього 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови», яка діє до 31.01.2020.

Відповідаючи на питання «Як заощадити на оплаті навчання» розкриємо карти, сказавши, що вступаючи з нашим центром до будь-якої із запропонованих освітніх установ, а також Ольштинського університету, є можливість отримати ексклюзивну знижку від UP-STUDY.

Зокрема, вступаючи до Академії Вістула, у перший рік навчання можна заощадити 5350 грн (200 євро), до Вроцлавського університету бізнесу — 4000 грн (до 150 євро), до Ольштинського університету — до 8000 грн (300 євро).

Підсумовуючи, зауважимо, що вчитися у Польщі стало ще доступніше, оскільки статус гривні зміцнився. Також, завдяки ексклюзивній знижці від компанії UP-STUDY, можна заощадити до 300 євро на оплату першого року. У запропонованих ВНЗ, а також тих, перелік яких можна дізнатися у будь-якому нашому представництві, Ви отримаєте не тільки якісний європейський диплом з доступною платою, а й можливість придбати знання та навички, що дозволяють працевлаштуватися практично у будь-якій країні світу.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини