Фестивалі у польських містах: який та чим славиться?

5492
Facebook Twitter
Фестивалі у польських містах: який та чим славиться?

Життя студентів Республіки Польща веселе та надзвичайно насичене, адже крім навчання є маса заходів, які дозволяють провести час не тільки приємно, але й корисно.

Життя студентів Республіки Польща веселе та надзвичайно насичене, адже крім навчання є маса заходів, які дозволяють провести час не тільки приємно, але й корисно. Дана держава ревно охороняє та шанує традиції, котрі сформувалися за століття, а жителі вміють влаштовувати такі свята, участь в яких залишається у пам'яті на довгий час. Щорічно, у різних польських містах відбуваються фестивалі, присвячені стародавнім обрядам, приурочені до важливих для жителів країни дат чи покликані розвивати культуру. А скільки тут подій, присвячених різним музичним жанрам: класиці, сучасній музиці, органним творам та пісенним напрямкам? Крім цього, улюбленими для поляків та гостів країни є етнічні фестивалі. Словом, кожен охочий зможе знайти захід до душі, а у поточній статті ми представимо огляд головних подій цього року, які відбудуться на території польської держави.

Найбільш яскраві фестивалі та масові гуляння 2019 року

1. Noc Świętojańska w Poznaniu. 24.06 є ніччю на Івана Купала, яку святкують багато слов'янських народів. У цей час, польські громадяни, які вже котрий рік дотримуються традиції, збираються біля води, запалюють багаття та запускають у небо десятки тисяч ліхтариків. Познанський захід, що проходить у ніч з 23 на 24 липня, справляє незабутнє враження, тому хоч раз у житті його варто відвідати кожному.

2. Boże Ciało w Łowiczu. Велике свято «Божого тіла». Воно є офіційним вихідним, а віддають данину йому вже майже 700 років. У Лодзінському воєводстві, у місті Ловиче, крім відвідування меси, люди виходять на вулиці у традиційному вбранні та йдуть почесною ходою.

3. Chmielaki Krasnystaw — фестиваль хмелю у Красноставі. Він проходить наприкінці серпня та триває кілька днів, під час яких, у всіх учасників є можливість отримати насолоду від найнеймовірніших сортів пива.

Своєрідна відповідь Октоберфесту Німеччини, він збирає десятки тисяч туристів з усього світу та об'єднує їх для загальних веселощів.

4. Truskawkobranie Kaszubskie — один з «смачних» фестивалів Польщі, адже мова йде про свято полуниці. У маленькому польському куточку Бродниця Гурна, збираються любителі цієї ягоди, та насолоджуються не тільки винятковими десертами, але й різними концертами, конкурсами та іншими видами розваг.

5. Тиждень Бескидської культури. Зазвичай проходить з 7 по 14 серпня та має кілька локацій. Це свято здатне познайомити жителів та гостей країни з культурами різних місцевостей. За чисельністю він є другим фолк фестом Польщі, який до того ж охоплює й кілька сусідніх країн.

6. Ягеллонський ярмарок, який проходить у Любліні. В основному події розвиваються у фольклорному напрямку, також програма передбачає обов'язковий хід у національних костюмах, та майстер-класи з різних ремесел та ручної вишивки. Сувеніри, які можна придбати на ярмарку, в основному, виконані в єдиних екземплярах, тому туристи з усього світу поспішають заздалегідь продумати маршрут та взяти участь у цій чудовій розвазі.7. OFF Festival у Катовіце. Для любителів музики — це одна з найкращих подій, що організовується колишнім вокалістом Myslovitz. Крім того, що можна потонути у прекрасних музичних творах, з'являється можливість відвідати незабутню долину трьох Озер.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY хотіли б звернути Вашу увагу на те, що це далеко не повний перелік фестивалів, які проходять у різних польських містах. Дуже багато подій, організованих з метою залучення уваги громадськості до проблем соціуму, також є проекти, які сприяють науковому, дослідному та всебічному розвитку.

Загалом, для людей з активною життєвою позицією, проживання у Польщі ніколи не буде сірим та одноманітним, адже є десятки подій, які допоможуть відпочити та почерпнути натхнення.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини