Докторантура — найбільш перспективні напрямки

7547
Facebook Twitter
Докторантура — найбільш перспективні напрямки

На території Республіки Польща докторантура набирає популярності вже котрий рік поспіль. У даній статті ми розповімо, які ж напрямки зараз найперспективніші.

На території Республіки Польща докторантура набирає популярності вже котрий рік поспіль. Ті люди, які вже пройшли два попередні ступені вищої освіти та мають охоту продовжити навчання, а також займатися науковою діяльністю дуже відповідально ставляться до вибору програми для досягнення третього ступеня. Термін навчання становить від 2 до 4 років, та, при правильно обраному курсі навчання можна досягти небувалих висот, розкривши повною мірою свій професійний та особистісний потенціал. То які ж напрямки зараз є перспективніше інших? Про це ми розповімо у даній статті.

ТОП 3 популярних напрямків вивчення для досягнення ступеня доктора наук у Польщі

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що у зв'язку з пунктами, внесеними до «Конституції для науки», зараз докторантуру у РП ще більш вигідно проходити, оскільки є матеріальна підтримка докторантів, варіанти курсів та інші привілеї. Розглянемо перспективні напрямки детальніше:

1. Інформатика. Світ ІТ змінюється з кожним днем, тому важливо постійно вдосконалювати знання та бути у курсі нових технологій та мов програмування. Предметом докторських досліджень у цій області можуть бути веб-мастеринг, інформаційна безпека, системи баз даних, компілятори, штучний інтелект або мови розробки та програмування. Докторський ступінь у галузі комп'ютерних наук також дає можливість брати участь у цікавих наукових проектах. ІТ — це безліч різних спеціалізацій та можливість розвинути кар'єрний шлях в одному з

найперспективніших напрямків. Де вчитися: на факультеті комп'ютерних наук, електроніки та телекомунікацій AGH Університету науки та технологій Станіслава Сташица у Кракові, на факультеті математики та інформатики університету Адама Міцкевича у Познані.

2. Автоматизація та робототехніка. Системи автоматизації тепер входять в усі сфери нашого життя. Переваги автоматизації та робототехніки добре видно, особливо у медицині, промисловості, енергетиці, сільському господарстві та зв'язку. Ця область займається як теоретичними, так і практичними аспектами проектування, введення в експлуатацію та обслуговування систем управління технічними засобами та технологічними процесами.

Дуже перспективний напрямок завдяки ринку праці, котрий динамічно розвивається, заснованому на використанні систем управління в ІКТ, технічно досконалому медичному обладнанні або інтелектуальних будівлях, а також на області сучасних методів виробництва та використання поновлюваних джерел енергії. Де вчитися: на факультеті машинобудування та робототехніки в Університеті науки та техніки AGH у Кракові, в Інституті автоматики та робототехніки факультету мехатроніки у Варшавському політехнічному університеті, на факультеті автоматичного управління, електроніки та комп'ютерних наук Силезького технологічного університету.

3. Хімічна інженерія. Наше майбутнє нероздільно пов'язане з постійним розвитком промисловості та сфери послуг, та необхідністю захисту навколишнього середовища. Метою досліджень є навчання фахівців, які зможуть прийняти виклики XXI століття, забезпечити захист навколишнього середовища та адаптуватися до європейських та світових стандартів у цій галузі. Що стосується хімічної, біохімічної та екологічної інженерії, дослідження спрямовані на людей, зацікавлених у розробці нових технологій та захисту навколишнього середовища. Де вчитися: на факультеті технологічного проектування та захисту навколишнього середовища Лодзинського технологічного університету, на факультеті хімічної та технологічної інженерії у Варшавському технологічному університеті.

Підсумовуючи, варто зауважити, що у Польщі є багато напрямків докторантури. Крім перерахованих досліджень, люди, зацікавлені у ній можуть вибрати з напрямків фінансів, фармації та юридичних наук.

Також, підкреслимо, що не тільки проходження докторантури вибирається фахівцями, охочими займатися науковою та дослідницькою діяльністю, а й тими, хто хоче освоїти професію на найвищому рівні тому, при якщо є охота, вона доступна всім.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини