Кампанія «Консультуйтесь з фармацевтом» розпочнеться 17 листопада!

4052
Facebook Twitter
Кампанія «Консультуйтесь з фармацевтом» розпочнеться 17 листопада!

14 листопада практично у всіх містах Республіки Польща, також, як і в інших індустріально розвинених державах було відзначено Всесвітній день боротьби з діабетом.

14 листопада практично у всіх містах Республіки Польща, також, як і в інших індустріально розвинених державах було відзначено Всесвітній день боротьби з діабетом. У зв'язку з цією подією, Польська асоціація студентів фармації Ягеллонського університету організовує профілактичну акцію «Порадьтеся з фармацевтом», яка запрошує всіх жителів міста та району на отримання консультації та корисне проведення часу. Захід відбудеться 17 листопада 2018 року, у суботу, у торговому центрі «Серенада», Краків, Польща.

Метою «Консалт Фармацевт — Цукровий діабет» є створення поінформованості громадськості щодо допомоги людям з цукровим діабетом, а також надання актуальної інформації щодо розпізнавання симптомів та профілактики даного захворювання. Діабет — хронічна хвороба обміну речовин, основним симптомом якої є підвищений рівень глюкози у крові. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я у 2000 році, було зареєстровано 171 мільйон людей з діабетом, а за останніми прогнозами експертів, вже до 2030 року це число може істотно зрости або навіть подвоїться.

Для того, щоб трохи пом'якшити все більш тривожні прогнози в області діабету, PTSF Ягеллонський університет запрошує студентів локальних університетів, жителів Кракова та району, іноземців, які на момент акції будуть присутні у цьому польському куточку відвідати наступне видання «Порадьтеся з фармацевтом», адже під час нього добровольці, M.IN:. фармацевти, студенти фармації, догляду за хворими, медичного аналізу, медицини будуть підвищувати обізнаність про теми діабету.

Пацієнти матимуть чудову можливість виконати якісні тести, на:

— вимір рівня глюкози у крові;

— вимірювання артеріального тиску;

— аналіз складу тіла;

— вимір жирової тканини.Кожен пацієнт матиме можливість проконсультуватися з отриманими результатами з медичним персоналом, який володіє відповідною освітою.

Організатори проекту закликають всіх учасників відвідати кожну з позицій, зокрема людей з груп ризику: осіб з ожирінням, низькою фізичною активністю, серцево-судинними захворюваннями, жінок, які страждають синдромом полікістозу яєчників, та тих, хто народив дитину вагою понад 4 кілограмів.

Варто зауважити, що вони також запрошують всіх охочих взяти участь у кампанії «Здоров'я під контролем», яку люб'язно організувала IFMSA-Краків (міжнародна федеральна асоціація студентів-медиків Кракова). Ініціатива спрямована на проведення фундаментальних досліджень та підвищення обізнаності громадськості про цивілізаційні захворювання.

Що таке Всесвітній день боротьби з діабетом?

Всесвітній день боротьби з діабетом був створений у 1991 році Міжнародною федерацією діабету (ІДФ) та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) у відповідь на побоювання з приводу збільшення поширення діабету в усьому світі. З 1991 року популярність цього дня зросла, та тепер його святкують понад 350 мільйонів чоловік з різних регіонів світу. В урочистостях беруть участь люди з формуючих кіл: студенти-медики, лікарі, діти, дорослі та, звичайно ж, люди з діабетом.

Основна мета кампанії — підвищити поінформованість широкого загалу про причини, симптоми, лікування та ускладнення, пов'язані з діабетом. Всесвітній день діабету нагадує про той факт, що число випадків діабету збільшується та буде рости, якщо не буде вжито негайних заходів профілактики.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини