BITEhack: 24-годинний хакатон починається 12 січня!

6618
Facebook Twitter
BITEhack: 24-годинний хакатон починається 12 січня!

Вже 12 січня 2019 року BITEhack пройде у клубі Studio, Краків, Республіка Польща. Протягом цього 24-годинного Хакатона учасники зможуть змагатися в одному з двох змагань — програмуванні або робототехніці.

Вже 12 січня 2019 року BITEhack пройде у клубі Studio, Краків, Республіка Польща. Протягом цього 24-годинного Хакатона учасники зможуть змагатися в одному з двох змагань — програмуванні або робототехніці. Взяти участь мають можливість студенти краківських університетів, які навчаються на одній з ІТ-спеціальностей, активна компетентна молодь та інші зацікавлені особи.

Захід організовано членами Асоціації студентів з BEST AGH Краків. Подія є наступником проекту BAIT, що реалізується протягом 8 років, який заслужив безліч симпатій серед ІТ-ентузіастів у декількох виданнях. З року у рік організатори намагаються виправдати очікування зацікавлених студентів, підвищуючи привабливість проекту. Тому у поточному році випуск Хакатона буде складатися з двох паралельних змагань.

Перший конкурс — це програмний марафон. У рамках конкурсу візьмуть участь близько 100 учасників, зацікавлених в ІТ-секторі, які будуть працювати у командах з чотирьох чоловік. Команди працюватимуть протягом 24-х годин в обраній технології над проблемою, поставленою організаторами. Після закінчення часу, встановленого для завдання, будуть проведені короткі презентації проекту. Боротьба учасників буде оцінена журі, до складу якого увійдуть представники наукового персоналу Науково-технічного університету AGH та представники партнерів заходу.

Вони виберуть кращу роботу з урахуванням функціональності, креативності та можливостей розвитку проекту за вартістю бізнесу.Другий конкурс проекту замінює Турнір роботів, який організовувався і у попередні роки. Він був створений для любителів автоматики та робототехніки, у яких не так багато можливостей для участі у подібних заходах. У конкурсі робототехніки, учасники повинні будуть розробити та побудувати готовий проект з нуля, як з боку програмного, так і апаратного забезпечення, використовуючи компоненти, надані організаторами, а також вихідні матеріали, підготовлені учасниками. У команд буде 24 години, щоб виконати завдання.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, переходьте: https://bitehack.best.krakow.pl/

Дана подія проходить під слоганом «Від студентів, для студентів». Організатори дбають, у першу чергу, про розвиток студентів. Вони планують та готують для останньої категорії населення Польщі циклічні проекти, які дозволяють отримувати додаткові, незвичайні знання та досвід, тим самим підвищуючи привабливість майбутніх інженерів на ринку праці. Організація працює добровільно та на некомерційних засадах, мотивуючи студентів до особистого розвитку, можливості заводити друзів та чинити на благо учнів європейських ВНЗ.

BEST AGH Краків

Асоціація студентів при BEST AGH Краків була заснована у 1994 році з ініціативи кількох студентів Університету науки та технологій AGH. Більш ніж 60 членів на даний момент складають одну з кращих місцевих груп, які досягають своїх цілей з усією пристрастю та відданістю. Завдяки їхній діяльності, вони інтегрують три середовища: студент, університет та бізнес. Проекти, що розробляються BEST AGH Краків, є основою для діалогу на багатьох рівнях — від інженерних конкурсів до ярмарків вакансій та конференцій, спрямованих на підвищення якості освіти.BEST International. Рада європейських студентів-технологів — аполітична некомерційна організація, що об'єднує студентів технічних університетів зі всієї Європи. Вони представлені 95 місцевими групами у кращих технічних університетах у 33 європейських країнах.

Акція, що може Вас зацікавити

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини