Adapciak ELSA 2019 — дізнайтеся подробиці поїздки!

4453
Facebook Twitter
Adapciak ELSA 2019 — дізнайтеся подробиці поїздки!

Ви коли-небудь мріяли про такі події, як в американських фільмах? А якщо ми скажемо, що все це й інше, у межах досяжності? Читайте деталі у запропонованому огляді.

Чи замислювалися Ви, як це, коли Ви починаєте вчитися у чужому місті, в у Вас вже є згуртована група друзів? Хотіли б Ви піти на першу лекцію, щоб отримати базові знання, які дозволять відрізнити роботу юриста від юрисконсульта або вивчити альтернативні шляхи кар'єрного росту за допомогою права та адміністрації? Ви коли-небудь мріяли про такі події, як в американських фільмах? А якщо ми скажемо, що все це й інше, у межах досяжності? Читайте деталі у запропонованому огляді.

Ідея до початку навчання в одному з університетів Республіки Польща

Національний адаптивний табір Adapciak, організований Європейською асоціацією студентів-юристів ELSA Poland, являє собою захід, який знайомить майбутніх студентів-юристів з Польщі зі світом ECTS. У цьому році — двадцять третє видання, табір проходить у Сулеюві (Sulejowie) у Лодзинській губернії, 16-22 вересня. Всього за 599 злотих Ви зустрінете людей не тільки з-за кордону та на якусь мить, але подружитеся на довгі роки, тому що Adapciak — місце, де ніхто не залишиться самотнім.

У чому криється суть табору, який проходить понад двадцять років поспіль?

Табір об'єднує два важливих модулі, які найкраще описують студентське життя: мериторику та веселощі. Це означає, що майже щодня Ви

знайдете цікаві тренінги з відомими представниками різних областей та юридичних професій. Протягом цього вересневого тижня у всіх учасників буде можливість дізнатися секрети роботи не тільки адвокатів або суддів, а й акул аудиту. Молоді люди, що стали членами заходів попередніх років, мали можливість обмінятися спостереженнями, зокрема, з суддею Ганною Марією Весоловською.

Хоча термін «навчання» може викликати багато побоювань, причин для занепокоєння немає. Спікери, які підготували цікаві доповіді та демонстрації, докладають усіх зусиль, щоб зацікавити кожного слухача — тому немає часу на нудьгу. У ході основного блоку буде підготовлено безліч семінарів, присвячених публічним виступам або проведення дебатів, де вдасться розвинути навички під наглядом професіоналів.

Також будуть польові та криміналістичні гри, які дозволять перенестися у світ Шерлока Холмса. Молодь матиме можливість покататися на байдарках та пограти в ігри з м'ячем.

Adapciak є першою зустріччю з дослідженнями, оскільки в учасників з кожного міста буде свій куратор, який під час спеціального «Часу з опікуном» познайомить з секретами USOS, порадить, які предмети вибрати або передасть найважливіші секрети студентського життя.

Вечірка щовечора у різних стилях

А після основного контенту передбачено час для ігор. Щовечора учасникам вдасться знайти тематичні події, які приведуть прямо до американського дому, котрий зустрічається багатьма у фільмах. Дев'яності, вечірка хіпі або розведення багаття з різнокольоровими пудрами? Ви не побачите подібного практично ніде, якщо не відвідаєте табір. Під час заходів також буде багато конкурсів та ігор, які дозволять познайомитися не тільки з учасниками, а й з кураторами та організаторами.

Учасники попередніх видань завжди тепло пам'ятають Адапчак, як можна це побачити, відвідавши:

  • Fanpejdż: https://www.facebook.com/AdapciakELSA/
  • Сайт: http://adapciak.elsa.org.pl/
  • Instagram: https://www.instagram.com/adapciakelsa/

Понад дві тисячі студентів вже довіряють заходу, та Ви не пошкодуєте, якщо побажаєте приєднатися.

Кілька слів про організатора

Європейська асоціація студентів-юристів — найбільша неполітична некомерційна організація у світі, яка об'єднує близько 40 000 студентів та молодих адептів юридичних факультетів. ELSA присутня у 44 країнах Європи, та діє у мережі через національні та місцеві групи. Девіз асоціації, що об'єднує всіх членів, — «Справедливий світ, в якому поважають людську гідність та культурне розмаїття», реалізується ELSA за допомогою численних проєктів та ініціатив.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини