Працевлаштування після закінчення університету або компенсація навчання

5040
Facebook Twitter
Працевлаштування після закінчення університету або компенсація навчання

Основним завданням польського університету є забезпечення студента не тільки теоретичний, а й практичних знань і умінь, так як кваліфіковані працівники цінувалися на ринку праці в усі часи.

Основним завданням європейського університету є забезпечення студента належним чином не тільки теоретичний, а й практичних знань і умінь, так як кваліфіковані працівники цінувалися на ринку праці в усі часи. Це дозволяє в майбутньому бути працевлаштованим в тій сфері зайнятості, яка найбільш підходить для його майбутньої професійної реалізації.

UP-STUDY навчання в Польщі

Не новина, що кожен європейський університет гарантує для своїх випускників працевлаштування в обраній ним сфері, саме тому при польських університетах успішно діють відділи кар'єри, куди звертаються не тільки студенти, а й роботодавці як з Польщі, так і з Європи, США і Канади. Більшість студентів мають можливість пройти навчальну практику за кордоном і залишитися працювати на підприємствах після її завершення.

Так в цьому році польський університет Vistula оприлюднив незвичайну пропозицію для випускників: гарантований повернення коштів за навчання у разі, якщо випускник не може знайти підходящу для нього роботу після завершення навчання.

Офіційна статистика

Офіційна статистика серед десяти рейтингових ВНЗ Польщі показує непогані результати: за минулий рік 80% українців, які закінчили польський університет офіційно працевлаштовані, чверть з них залишилися працювати за кордоном. Приблизно половина повертається на батьківщину, але, безумовно, з європейським дипломом і високим практичним рівнем володінням професії вони є лідерами на ринку праці і витримують жорстку конкуренцію в порівнянні з іншими випускниками.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини