12-е видання плебісциту MediaTory: ось номінанти!

4311
Facebook Twitter
12-е видання плебісциту MediaTory: ось номінанти!

У дванадцяте, студенти факультету «Журналістика» будуть відібрані журналістами та представниками засобів масової інформації, які виділяються у польському медіа-середовищі.

У дванадцяте, студенти факультету «Журналістика» будуть відібрані журналістами та представниками засобів масової інформації, які виділяються у польському медіа-середовищі. Крім 44 журналістів, змагатися за статуетку будуть 2 редакції та 2 журналістських проектів. Переможці плебісциту MediaTory будуть оголошені під час Гран-прі 1 грудня 2018 року в Auditorium Maximum Ягелонського університету. Вони будуть обрані серед більш ніж 10 000 студентів з 22 польських університетів.

MediaTory плебісцит

У списку номінацій цього року показано те, що було оцінено та зібрало велику аудиторію у минулому році. Віолетта Кліттен, президент Асоціації MediaTory особливо підкреслила, що всі висунуті матеріали та медіа-проекти є доказом того, що надійність та місія незмінно залишаються основою журналістського семінару.
Протягом 10 років у рамках опитування MediaTory, кращими польськими журналістами є ті, хто хоче йти стопами професіоналів. Серед номінантом Ви знайдете документальні фільми, прес-релізи, телевізійні програми, радіопрограми, журналістські тексти та проекти, створені новоутвореними редакційними колективами.
Варто зауважити, що у багатьох випадках студенти оцінювали не тільки окремі матеріали, а й всю роботу, яку журналісти проводили з вересня 2017 року. До списку номінацій також увійшли матеріали, які поширилися не тільки у загальнонаціональних ЗМІ.

Як і щороку, найважливішою відмінністю плебісциту є назва, отримана у категорії AuTORytet. Переможцями цієї премії є журналісти, які хочуть та можуть вивчити найвищі стандарти у своїй професії. Кожен з виборців має можливість вказати персонажа, діяльність якого формує його бачення «журналістики вищого порядку». Статуетку отримає журналіст, який зуміє завоювати довіру більшості шанованих виборців.
Організаторами 12-го видання плебісциту є Асоціація MediaTory та Товариство журналістики студентів Ягеллонського університету. Співорганізатором плебісциту є Ягеллонський університет.

Список журналістів та матеріалів, висунутих у плебісциті

1. TORpeda — де будуть винагороджуватися репортери за швидкість та надійність, які не повинні бути виключені. Номінанти: Кароліна Бака-Погорзельська, Міхал Потоцький [Dziennik Gazeta Prawna]; Міхал Коланко [Rzeczpospolita]; Гжегож Шакомський «Ми розкриваємо нову інструкцію HEAD» [Wirtualna Polska].
2. Категорія ObserwaTOR — в якій будуть винагороджуватися журналісти за справжні історії з іншого, хоча і часто близького нам світу. Номінанти: Томаш Гживачевський «Межі сновидінь. Про невизнані країни»; Яцек Холуб «Якщо він помре переді мною. Розповіді про матір з дітьми-інвалідами»; Марек Сигачев «Ракка»; Єва Вінницька «Був хлопчик».
3. Категорія NawigaTOR — будуть винагороджуватися публіцисти, завдяки яким погляди кожного починають слідувати своїм шляхом. Претенденти: Катажина Боровецька, ABC Popkultury — розширений набір [Польське радіо три]; Артур Домославський [Політика]; Марцин Маковський [Do Rzeczy, Wirtualna Polska]; Міхал Оконьский [Tygodnik Powszechny]; Патрік Словік [Dziennik Gazeta Prawna].
4. Категорія DETONATOR — в якій будуть нагороджуватися журналісти за публікації, що стали найгучнішими та захоплюючими, не тільки у світі засобів масової інформації. Претенденти: Анджей Гайци та Анджей Станкевич, «Американські санкції проти польської влади» [Onet]; Гжегож Глушак «25 років за невинність. Випадок Томаша Коменди» [Примітка! TVN, TVN Supervisor].
Загалом, якщо Ви маєте вільний час, який бажаєте провести цікаво та з користю, тоді варто відвідати цю подію в обов'язковому порядку.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини