Навчання за кордоном

Навчання за кордоном Польща, Освіта за кордоном Польща, Безкоштовна освіта за кордоном

Університети Польщі

Переглянути всі університети

Навчання за кордоном

На сьогоднішній день більше третини українських абітурієнтів вважають за краще вищу освіту за кордоном ніж вдома. Європейський диплом, можливість працювати за кордоном, якість навчання, практичні навички — це не повний перелік переваг, які надають ВНЗ Європи. Безкоштовне навчання за кордоном, в умовах сьогодення України, актуальне, затребуване і обгрунтоване. Величезним попитом користуються держави ближнього зарубіжжя, такі як: Польща, Німеччина, Франція, рідше Бельгія, Словаччина, Литва. Розглянемо варіанти бюджетного навчання на кількох конкретних прикладах країн.

Навчання в Польщі

Існує думка, що якісна освіта має дорого коштувати, а інформація про безкоштовне навчання за кордоном для українців не більше ніж фейк. Так чи є можливість заощадити кошти батьків, при цьому отримавши європейський диплом в престижному навчальному закладі?

На безкоштовну вищу освіту в Польщі можна розраховувати за допомогою декількох варіантів:

  1. Наявність Карти поляка. Цей документ не є громадянством, але дозволяє абітурієнтам з України вступати до вищих навчальних заклади на таких же підставах, як і польські громадяни. Має додаткові переваги, такі як: знижка в 37% на залізничне пересування, вільне відвідування державних музеїв, медична страховка, право претендувати на стипендію, організацію підприємницької діяльності і працевлаштування на законних підставах.
  2. До досягнення вісімнадцятирічного віку навчання в технікумах за рахунок держави.
  3. Оформлення Карти побиту і подальшого ПМЖ, яке дозволяє вступати до державних університетів без плати за навчання.
  4. Зарахування до лав студентів на загальній конкурсній основі, здаючи тести та іспити. Впевненість в своїх знаннях і високий бал атестата про закінчення повної середньої освіти, допоможуть зайняти одне з безкоштовних місць навіть найпрестижнішого навчального закладу з багатовіковою історією.

Отже, безкоштовна освіта в Європі давно зміцнилося в свідомості українців: як запорука успіху в професійному майбутньому, гарантія працевлаштування, як у країні, в якій були набуті знання, так і за її межами та можливість набуття практичних навичок в обраній галузі. На жаль, в деяких країнах, навіть отримавши можливість навчання на безкоштовному відділенні, додаткові плати та збори стають непереборною перешкодою. Тому, для українських абітурієнтів безкоштовне навчання за кордоном більш ймовірне у вищих навчальних закладах Польщі, так як країна пропонує великий вибір факультетів, обширний викладацький склад, якісний європейський диплом, значну кількість бюджетних місць і знаходиться в ближньому сусідстві з Україною.

Відгуки

Анна Терещенко

По подготовке документов и ведении всех организационных вопросов вы лучшие, так как отвечали на те вопросы, что еще даже не были озвучены. По рекомендациям был выбран университет Вистула для обучения на английском на магистратуре. Университетом осталась очень довольна, на днях забираю диплом.

Анна Терещенко

Київ
Тетяна Супрун

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.

Тетяна Супрун

с. Деркачі
Іван Мариненко

Привітний персонал в телефонному режимі, швидка консультація з будь-яких питань. Швидкий збір документів і вчасне попередження про різні проблеми. Мені все сподобалось, обов`язково порекомендував би друзям.

Іван Мариненко

с. Ленінське
Кирилл Князькин

Хочу поблагодарить польскую команду UP-SUPPORT за оперативное решение ежедневных непредвиденных ситуаций. С вами учиться в Польше спокойнее. Спасибо за то что вы есть и я рад что выбрал именно UP-STUDY!

Кирилл Князькин

Бершадь
Всі відгуки

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY