Безкоштовне навчання в Польщі

Безкоштовне навчання в Польщі, Навчання в Польщі безкоштовно, Безкоштовне навчання за кордоном

Університети Польщі

Переглянути всі університети

Навчання в Польщі безкоштовно

По-перше, потрібно пам'ятати, що розраховувати на безкоштовне навчання в державних університетах мають можливість тільки громадяни Польщі та особи, у яких є Карта поляка (особи польського походження). Українцям не слід розраховувати на бюджетні місця в приватних ВНЗ, так як в Польщі їх мало. Певні ВНЗ пропонують студентам з України знижку і стипендії тим, хто має Карту поляка або групу інвалідності.

По-друге, кожен ВНЗ ставить перед українськими студентами різні умови вступу. Всю інформацію про процес вступу Ви можете дізнатися в центрі польської освіти UP-STUDY. З програмою UP-STUDY Вам буде набагато легше зорієнтуватися в питаннях гарантованого вступу в цікавий для Вас ВНЗ. Протягом усього навчального процесу надається підтримка студентам учасникам програми.

Знижки та стипендіальні гранти

У разі, якщо у Вас немає Карти поляка, а саме це нас цікавить, і у Вас немає можливості її оформити, вступ для Вас буде на загальних підставах, як для іноземців. В першу чергу, Вам потрібно визначитися з університетом, в який бажаєте вступати. Потім вибрати спеціальність, визначитися з вибором мови викладання. Якщо вибрати англійську мову навчання (від 3 до 4 тис. евро в рік) в державних установах, то це обійдеться вам дорожче, ніж навчання польською (від 1 до 2 тис. евро на рік). У більшості приватних ВНЗ за успіхи в навчанні, іноземним студентам пропонується отримати стипендію. Також великим плюсом буде, якщо у вас хороші оцінки, і, якщо Ви успішно проявили себе в конкурсах. Все це підвищує шанси абітурієнтів на безкоштовну форму навчання.

Відгуки

Анна Терещенко

По подготовке документов и ведении всех организационных вопросов вы лучшие, так как отвечали на те вопросы, что еще даже не были озвучены. По рекомендациям был выбран университет Вистула для обучения на английском на магистратуре. Университетом осталась очень довольна, на днях забираю диплом.

Анна Терещенко

Київ
Тетяна Супрун

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.

Тетяна Супрун

с. Деркачі
Іван Мариненко

Привітний персонал в телефонному режимі, швидка консультація з будь-яких питань. Швидкий збір документів і вчасне попередження про різні проблеми. Мені все сподобалось, обов`язково порекомендував би друзям.

Іван Мариненко

с. Ленінське
Кирилл Князькин

Хочу поблагодарить польскую команду UP-SUPPORT за оперативное решение ежедневных непредвиденных ситуаций. С вами учиться в Польше спокойнее. Спасибо за то что вы есть и я рад что выбрал именно UP-STUDY!

Кирилл Князькин

Бершадь
Всі відгуки

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY