Жабки будуть відкриті у неділі. Мережа знайшла спосіб обійти заборону на торгівлю

7869
Facebook Twitter
Жабки будуть відкриті у неділі. Мережа знайшла спосіб обійти заборону на торгівлю

Мережа «Жабка» перетворюється у поштові відділення, як повідомляє портал handloscihandlowe.pl. Це означає, що її магазини будуть офіційно відкриті у неділі з урахуванням заборони на торгівлю.

Мережа «Жабка» перетворюється у поштові відділення, як повідомляє портал handloscihandlowe.pl. Це означає, що її магазини будуть офіційно відкриті у неділі з урахуванням заборони на торгівлю. Такі зміни вирішать проблему закупівель для деяких жителів Республіки Польща, але викликають обурення у інших підприємців. Проте всі дії відповідають закону, тому претензії не можуть бути прийняті.

З березня, коли закон, що обмежує торгівлю у неділю, вступив в силу, були відкриті тільки ті «Жабки», в яких господар або член його сім'ї стояли за прилавком. Тепер всі мережеві магазини можуть працювати, причому — офіційно, згідно з юридичними нормами.

Служба «Комерційні новини» інформує про те, що з середи 25 квітня мережеві франчайзі отримали наклейку з написом «поштовий об'єкт», який наносять на двері магазинів.

Статус відділення пошти у магазинах «Żabka» є результатом контрактів, укладених з поштовим оператором, та працює у мережі з 2012 року. Як пояснює прес-служба «Жабки», поточний статус безпосередньо пов'язаний з розширеним контрактом, укладеним з поштовим оператором у 2015 році. Ці контракти були укладені у зв'язку з початком надання окремих поштових послуг та були широко поширені раніше. Останнім прикладом є розширення співпраці з Poczta Polska у минулому році.

Однак представники мережі, до яких звернувся money.pl, заперечують, що введення поштових послуг прямо зараз було направлено на те, щоб обійти заборону на торгівлю. Вони нагадують, що контракти з поштовими операторами діють ще з 2012 року.

Такий прийом буде сміливим, але законним

Пункти приймання — це не єдині місця, які можна відкрити у неділю. Закон також дозволяє працювати у колишньому режимі пекарням, кондитерським фабрикам, заправним станціям, точкам флористики, магазинам зі свічками та квітами для кладовищ, сувенірним крамницям та пресі. З заборони виключаються торговельні точки на залізничних станціях.Навіть той момент, що посилки є маргінальною сферою діяльності, такі заклади можуть бути відкритими у неділю з урахуванням заборони.Статус «поштового відділення» дозволить кожному співробітнику стояти за прилавком, а не тільки власником або членом його сім'ї. Відсутність необхідності працювати на особистій основі може спонукати франчайзі (з 5000 мережевих точок, 3 тисячі працюють у системі франчайзингу), відкривати двері магазинів у вихідний день.

Żabka: Це не спроба обійти заборону

Прес-службі мережі було поставлено питання про те, чи є яка-небудь стурбованість з приводу того, що Національна інспекція праці накладе санкції на франчайзі, які доручають роботу іншим людям, а також чи не є такий метод спробою обійти закон? На що була отримана відповідь наступного змісту: «Оскільки статус поштових відділень Żabka отримано за угодою з поштовим оператором декількох років тому, та положення Закону недвозначно, не можна говорити про« спробу обійти заборону »».Франчайзі, як підприємці, можуть використовувати всі можливості для бізнесу, які відповідають чинному законодавству. Тому, немає причин, за якими легітимна діяльність може викликати заперечення з боку контролюючих органів, як повідомляє мережа, яка раніше доручила підготовку юридичного аналізу, щоб розвіяти сумніви щодо цієї теми.Можливість роботи у неділю — це не тільки бонуси, але, перш за все, більш високий оборот (бо клієнти, які не здатні здійснювати покупки у дисконтних магазинах, повинні піти до невеликого магазину по сусідству) та зміцнення позиції магазинів на місцевих ринках.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини