Заява про прийняття на роботу. Що враховувати студентам польських ВНЗ?

582
Facebook Twitter
Заява про прийняття на роботу. Що враховувати студентам польських ВНЗ?

Стаття стане у пригоді не тільки студентам польських ВНЗ, серед яких багато українців, але й всім претендентам, які бажають працевлаштуватися на території Республіки Польща.

Що означає заява про прийняття на роботу? Заявкові документи є одним з важливих елементів, що ведуть студентів та молодих фахівців до успіху у пошуку роботи. Заява про прийняття на роботу — це резюме та супровідний лист. Можна вказати додатково адресу електронної пошти, до якої додаються ці документи. Стаття стане у пригоді не тільки студентам польських ВНЗ, серед яких багато українців, але й всім претендентам, які бажають працевлаштуватися на території Республіки Польща.

Як має виглядати заява про прийняття на роботу?

Як зацікавити роботодавця? Що написати в електронному листі із заявою про прийняття на роботу? Все залежить від позиції, на яку претендує кандидат, та особистості. Автор повинен викласти біографію своєї особистості. Фахівці UP-STUDY рекомендують враховувати, що люди, які читають додатки, мають переваги, досвід та погляди, знають, кого вони шукають. Наприклад, кажуть, що введення інтересів до резюме — це важливе питання. Можна припустити, що риболов — спокійний та терплячий чоловік, а той, хто любить грати у волейбол, буде добре працювати у команді. Це не обов'язково правильні висновки. Крім того, деякі працедавці вважають інформацію непотрібною або вигаданою, стереотипною (якщо вводити «літературу, хорошу музику, фільми»). Важко визначити, які інтереси слід вказувати у резюме. Обов'язково варто подумати про іміджі професії, специфіку компанії, та дізнатися дані про людину, яка прочитає біографію.

Інтереси — це приклад, але він показує, що ні в одній точці резюме не варто йти протоптаним шляхом. Чому? Рекрутер бачив такі документи десятки разів, тому буде складно зацікавити його чимось, у що Ви вкладаєте мінімум власного винаходу та роботи.

Заявка, включаючи зміст електронного листа, повинна бути ретельно продумана. Краще перевірити речення та зв'язатися з меншою кількістю компаній, але подбати про якість контакту.

Пошта із заявкою на роботу

Хоча багато відомо про предмет резюме та супровідному листі, зміст повідомлення викликає питань, починаючи від того, що вводити у тему листа? Заява про прийняття на роботу повинна мати формальний характер, як і введення заголовку. Він повинен бути вільним від сленгу, коротким та повним. Нехай з'явиться назва позиції, на яку Ви подаєте заявку, або номер документу пропозиції, щоб рекрутер відразу знав, про що мова. Також можна коротко підкреслити у назві деяку відмінну рису, затверджену роботодавцем. Наприклад, вільне володіння 3 мовами, 10-річний досвід роботи у галузі.

Електронний лист має бути формального характеру, його також потрібно зробити коротким та безпомилковим. Підпишіться під ім'ям та прізвищем, дайте номер телефону.

Заявка на роботу — що вона включає?

Як має виглядати заява про прийняття на роботу? По-перше, вона повинна бути цілеспрямованою, включати інформацію, яка актуальна. Порядок пунктів у резюме, графічне оформлення, нагороди — все це буде визначати якість прийняття. Коли Ви лише починаєте професійну кар'єру з позиції, скажімо, касира, перші рекламні матеріали можуть бути скромними. Однак, коли Ви напрацюєте досвід, розправити крила та будете претендувати на роботу вже у центрі міста в офісі міжнародної компанії старе резюме без доповнень буде виглядати недоречно

Підсумовуючи, зауважимо, що аналогічно складається ситуація із заявами — резюме випускника університету, який знаходиться у пошуках підробітку або місця проходження стажування виглядає не так, як у менеджера з десятирічним стажем. Коли Ви чесно думаєте про те, що потрібно додатку та рекрутеру, Ви легко визначаєте, як воно повинно виглядати у даному випадку. Та тоді Ви помітите, що одержуєте більше запрошень на співбесіди.

Когда Вы честно думаете о том, что нужно приложению и рекрутеру, Вы легко определяете, как оно должно выглядеть в конкретном случае. И тогда Вы заметите, что получаете больше приглашений на собеседования.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини