Як розвиватися з пристрастю шляхом створення асоціації?

201
Facebook Twitter
Як розвиватися з пристрастю шляхом створення асоціації?

Стаття стане у пригоді студентам університетів РП, які з головою йдуть у суспільне життя ВНЗ, оскільки ми розповімо про те, яким чином функціонують асоціації та чи варто ставати членом такої групи однодумців.

Студентська асоціація — це форма діяльності, яка не зобов'язує вести бізнес. Проте, це дозволяє перевірити свої ідеї на практиці без будь-яких серйозних наслідків та обтяжень. Реєстрація в чинній студентській асоціації дозволить розв'язувати важливі формальні питання. Польське законодавство гарантує рівне, «попри переконання, право брати активну участь у суспільному житті, висловлювати різні погляди та переслідувати індивідуальні інтереси». Стаття стане у пригоді студентам університетів Республіки Польща, які з головою йдуть не тільки у навчання, а й у суспільне життя ВНЗ, оскільки ми розповімо про те, яким чином функціонують асоціації та чи варто ставати членом такої групи однодумців.

Основні риси асоціацій, які функціонують у рамках більшості польських університетів

Асоціації характеризуються тим, що вони створені людьми з особливим баченням реальності та чітко поставленими цілями. Вони об'єднують ентузіастів та активних людей, які хочуть щось змінити в навколишньому світі. Проведення різних заходів дає можливість зрозуміти, як правильно управляти асоціацією, але, перш за все, це дозволяє перевірити силу мотивації та ефективність діяльності. Що є перевагою управління асоціацією, то це можливість реальних змін у тій області, з якою вона має справу. Можна робити те, що цікавить, на благо суспільства, це приносить задоволення, та, перш за все, дозволяє побачити результат дій.

Соціальні заходи є фундаментом функціонування. Однак між асоціацією та фондом існує ряд відмінностей. Знаючи їх, можна прийняти правильне рішення, яка організаційна форма краще відповідає цілям. До речі, фахівці центру польської освіти UP-STUDY стверджують, що можна зосередитися на асоціації як формі ведення бізнесу

Коли мова йде про асоціацію, мається на увазі товариство цілей пов'язаних людей. Тут є справа з концепцією членства в організації. Щоб створити асоціацію, потрібно, щонайменше п'ятнадцять засновників, та передбачається, що якщо число членів падає нижче цього числа, вона повинна бути розпущена. Асоціація засновує діяльність на соціальній (неоплачуваній) роботі членів, які спільно прагнуть до досягнення мети, зазначеної у статуті. Сутність та важливий елемент асоціації, — люди, які створюють її, разом переслідуючи спільну мету. Члени асоціації самостійно вирішують, яких цілей вони хочуть досягти, визначають програми дій та організаційні структури. Вищим органом є загальні збори членів. Члени асоціації можуть прийняти рішення про розпуск організації.Які формальності варто дотримуватися члена асоціації?

Кілька слів про формальну сторону діяльності. Асоціації можуть вести бізнес, але вони повинні нести витрати щодо реєстрації у реєстрі підприємців, а також оголошення цього запису у Суді та Економічному моніторі. Поділяються асоціації у залежності від характеру бізнесу, яким бажають займатися студенти, котрі планують створення організації такого типу. Зважаючи на це розрізняють звичайні, зареєстровані асоціації та спортивні клуби, що діють у формі асоціації.

Підсумовуючи, варто зауважити, що сьогодні молодим людям, які навчаються у польських ВНЗ, варто якомога раніше виходити на ринок туди, щоб придбати додаткові компетенції. Але, це не єдиний варіант, який у майбутньому допоможе виділити себе серед натовпу кандидатів на посаду. Якщо під час навчання студент перебував у асоціації, яка проявила себе як організація, котра дійсно змінює навколишні обставини на краще, це буде хорошим доповненням до резюме. Засновники таких форм ведення бізнесу або груп за інтересами відзначають, що основним мотивом створення організації був надлишок енергії та вільного часу, а також бажання зробити своє резюме більш привабливим. Те, чого багато хто досягли на цьому терені, перевершило найсміливіші очікування. Сьогодні асоціації, котрі процвітають, які створювалися у рамках ВНЗ, займається такими сферами, як фінанси, інформаційні технології, людські ресурси, зв'язки з громадськістю та маркетинг.

Акція, що може Вас зацікавити

ЗНИЖКА 50% на навчання у Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA у Варшаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2022 та отримайте знижку на навчання 50%. Гарантоване зарахування без знання польської та без ЗНО.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини