Вступ самостійно або через посередника. Чому віддати перевагу?

5972
Facebook Twitter
Вступ самостійно або через посередника. Чому віддати перевагу?

Стаття буде корисною для абітурієнтів та їх батьків через те, що ми розглянемо особливості процесу вступу з посередниками та без них.

Цікаво та перспективно здобувати освіту за кордоном, в країнах найближчого зарубіжжя, наприклад, в Республіці Польща, але, туди потрібно вступити. Звичайно, польська система освіти, щорічно, спрощується для іноземних абітурієнтів, але це не означає, що не потрібно відповідально готуватися до вступного процесу. Важливо правильно вибрати місто навчання та установу вищої освіти так, щоб отримати максимум від навчання та мати можливість скористатися перспективами, які пропонують польські вищі навчальні заклади. Перше, і головне — прийняти рішення, як організувати весь процес, самостійно або з допомогою кваліфікованої компанії посередника. Стаття буде корисною для абітурієнтів та їх батьків через те, що ми розглянемо особливості процесу вступу з посередниками та без них.

Як виглядає вступний процес з допомогою центру освіти UP-STUDY

Якщо Ви прийняли рішення скористатися послугами кваліфікованих помічників, то, звичайно, краще вибрати одну з передових компаній. На сьогодні, безумовним лідером є центр польської освіти UP-STUDY, який має багаторічний досвід у наданні освітніх послуг для українських абітурієнтів. Вибравши допомогу наших фахівців, вступний процес буде виглядати наступним чином:1. На сайті компанії заповнити анкету.2. Отримати консультацію та вибрати представництво, яке локально Вам підходить.3. З допомогою нашого представника, вибрати один з п'ятнадцяти рейтингових установ вищої освіти, та визначитися зі спеціальністю та мовою викладання.

Краще вибирати польську тому, що вартість за рік навчання буде на порядок нижче, та вибір напрямків досліджень в кілька разів ширше.4. Пройти невелику співбесіду в одному з 26 офісів в різних містах України.5. Надати повний перелік документів та підписати договір з компанією.6. Отримати повідомлення про зарахування від обраного вищого навчального закладу.

Отримуй купон — вступай безкоштовно

Вступати з UP-STUDY не тільки легко та надійно. Багато абітурієнтів відмовляються від допомоги фахівців тому, що впевнені — дуже дорого. Поспішаємо Вас порадувати, UP-STUDY стирає всі умовності, пропонує відвідати освітню презентацію "Навчання в Польщі 2018-19" в будь-якому з 30-ти міст України та гарантовано отримати купон на безкоштовний вступ до університету Польщі за програмою UP-STUDY. Ви можете отримати весь спектр послуг від компанії, включно з трирічною підтримкою під час навчання, при цьому не заплативши ні копійки компанії. На Вас лягають тільки витрати за переклад, апостиль, кур'єрську доставку документів та копії документів. Але, такі витрати Ви понесли б в будь-якому випадку, навіть оформляючи все самостійно. За більш детальною інформацією, щодо умов акції, звертайтеся до найближчого представництва.

Які можуть виникнути складності при самостійному вступі?

Звичайно, є й деякі позитивні моменти в самостійному вступі, наприклад, можна самому перечитати інформацію, яка стосується міста та університету, та після аналізу отриманих фактів, скласти особисту думку про дану структуру. Але, на жаль, під час вступу без сторонньої допомоги, виникають такі складнощі, які можуть геть відбити бажання вчитися за кордоном, або призводять до фіаско всієї Вашої вступної кампанії. До таких бар'єрів можна віднести:— виникнення непорозумінь при контакті з приймальною комісією або особою, яка координує вступ іноземців. Також, можна не встигнути подати документи, або передати не повний пакет даних, що призведе до відмови в зарахуванні;— дуже багато часу займає обробка документів, якщо Ви не знаєте, хто та де це може правильно оформити;— тривалий процес вступу та багато часу займає очікування відповіді від ВНЗ.

Підсумовуючи варто зауважити, що набагато легше та менш витратний за часом вступ з посередником, який бере на себе функцію помічника в усіх справах в процесі оформлення та врегулювання деталей з університетів. До того ж, завдяки акційній пропозиції від UP-STUDY, Ви можете вступити не тільки зі стовідсотковою гарантією та швидко, але й абсолютно без плати за посередницькі послуги. Не залежно від того, який варіант Ви оберете, навчання в Республіці Польща буде якісним, цікавим та перспективним з позиції працевлаштування.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини