ВНЗ Кракова з гарантованим вступом

5479
Facebook Twitter
ВНЗ Кракова з гарантованим вступом

Сьогодні, польські ВНЗ можуть запропонувати найбільший вибір спеціальностей, напрямків і програм — технічні, медичні, економічні, гуманітарні, бізнес і фінанси і багато іншого.

Сьогодні, польські ВНЗ можуть запропонувати найбільший вибір спеціальностей, напрямків і програм — технічні, медичні, економічні, гуманітарні, бізнес і фінанси і багато іншого. Польща є активним учасником Болонського процесу. Вартість навчання у вищому навчальному закладі Польщі істотно нижче, ніж в інших європейських країнах, що забезпечує можливість здобуття вищої освіти серед всіх верств населення.

На що звертати увагу при виборі ВНЗ?

Абітурієнти мають можливість вибирати між державними і приватними навчальними закладами. Для вступу необхідно мати, в першу чергу, атестат про повну загальну середню освіту, як для поляків, так і для студентів з-за кордону. Правила вступу кожен ВНЗ визначає для своїх студентів самостійно, виставляючи ті чи інші вимоги. При виборі навчального закладу, слід брати до уваги не тільки його престиж і рейтинг, але також місто, в якому він знаходиться, вартість навчання, факультети і спеціальності. UP-STUDY співпрацює практично з усіма найбільш рейтинговими і популярними університетами Польщі. Професіонали від центра польської освіти нададуть Вам професійні та детальні консультації, допоможуть вибрати саме те, що Вам потрібно.

ВНЗ Кракова

Варто звернути увагу на місто, де навчання студентів в хорошому європейському ВНЗ можна об'єднати з цікавим і культурним відпочинком. Краків — один з найкрасивіших і старовинних міст в Польщі. Це Європейське місто культури. Навчання тут принесе Вам величезне задоволення. Центр Польського освіти UP-STUDY пропонує розглянути такий навчальний заклад, як Академія Суспільних Наук у Кракові. Приватний ВНЗ пропонує 22 спеціальності. Ступінь бакалавра можна отримати за спеціальностями: менеджмент, англійська філологія, логістика, культорознавство, національна безпека, графіка, що обійдеться в 700 євро в рік. Ступінь магістра можна отримати за спеціальнісостями: менеджмент, англійська філологія, інформатика, що обійдеться Вам, приблизно, від 800 до 1000 євро рік.

Якщо цікавить напрям інженера (мова викладання польська), де також звертають увагу на підготовку в сфері IT, плата за навчання складе 700 євро в рік. Вищий навчальний заклад пропонує навчання на MBA. Якщо Ви плануєте виїхати на навчання за кордон або продовжити свою кар'єру за межами Польщі, то зверніть увагу на те, що даний ВНЗ співпрацює з американським університетом Clark University — це дасть можливість отримати американський диплом Master, за такий же час навчання.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини