Вивчити польський алфавіт по відео. Чи реально вкластися в місяць?

5057
Facebook Twitter
Вивчити польський алфавіт по відео. Чи реально вкластися в місяць?

Бажаючи вчити локальну мову Республіки Польща самостійно, варто розібратися, як швидко можна опанувати алфавіт, та чи реально це зробити за місяць, що ми розглянемо більш детально у даному нарисі.

Знання іноземних мов розширює горизонти, дозволяє більш точно та глибоко дізнатися особливості носіїв мови, налагодити нові контакти, які стануть у пригоді в майбутньому та просто більш комфортно відчувати себе за кордоном. Вважається, що легше дається навчання схожим мовам, які належать до однієї мовної групи або мають багато «запозичених» слів, але це суб'єктивна думка. Досить близькою до української є польська мова, але без належного докладання зусиль вона навряд чи дається легко. Бажаючи вчити локальну мову Республіки Польща самостійно, варто розібратися, як швидко можна опанувати алфавіт, та чи реально це зробити за місяць, що ми розглянемо більш детально у даному нарисі.

Мотивація та методи вивчення польської

У різних людей відрізняються мотиви вивчення польської мови, але серед основних можна виділити наступні:
— необхідність налагоджувати партнерські відносини з бізнесом РП;
— бажання отримати якісний європейський диплом зі справедливою платою за навчальний рік в університетах Польщі;
— шанс на легальну імміграцію з метою довгострокового працевлаштування;
— відкриття власного бізнесу на польській території;
— переїзд з подальшим ПМП;
— саморозвиток, який дозволить під час подорожей даною країною відчувати себе як вдома.Виходячи з того, що штовхає людину вивчати польську, найчастіше, вона вибирає один з доступних інструментів навчання.

Потенційні кандидати на навчання у польських університетах, в основному, вибирають мовні школи, спеціалізовані курси, програми при університетах РП або уроки, які організовує компанія, що сприяє у процесі вступу. До слова, вибираючи вступ з центром польської освіти UP-STUDY, у абітурієнтів з'являється шанс вивчити польську безкоштовно. Нерідко наші фахівці розробляють програми, за якими можна дійти до рівня володіння мовою В2 — абсолютно безкоштовно, причому частина занять проходить на території України, а друга — в Польщі. Крім цього, наші експерти допоможуть з вибором відповідного ВНЗ, спеціальності, а також нададуть рекомендації щодо збору пакету документів на подачу в університет та на отримання національної польської візи категорії D.

Як вивчити польський алфавіт за відео за місяць?

Взагалі, для того, щоб вивчити алфавіт цієї мови самостійно, варто вдатися до одного з двох інструментів: відео або аудіосупровід. Ні в якому разі не покладайтеся лише на друковану продукцію, адже є такі складні поєднання, які мають особливу вимову. Якщо не почути правильну вимову, Ви ризикуєте, що у майбутньому, вивчите слова, які будете вимовляти неправильно, та, як наслідок, поляки не будуть Вас розуміти. З допомогою відео, відразу можна закласти правильний фундамент. За один місяць можна не тільки освоїти алфавіт, а й вивчити елементарні словосполучення та фрази. Після цього, можна переходити до перегляду фільмів з субтитрами, читанню дитячої літератури, оскільки вона вміщує прості діалоги. Далі, слід читати щоденну польську пресу, дивитися кіно без субтитрів та слухати музику. При самостійному вивченні дуже важлива систематичність та самодисципліна, які допоможуть досягти бажаних результатів.

Отже, вивчити польський алфавіт за місяць цілком реально, навіть встигнете освоїти кілька слів та словосполучень. При самостійному навчанні, алфавіт краще вчити або за відео, або за аудіоматеріалами, щоб правильно вимовляти літери. Але, як показує практика, абітурієнтам університетів РП краще навчатися мові зі спеціалізованими компаніями, які, до того ж, здатні надати сертифікат, що підтверджує рівень знань.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини