Відкрийте для себе Європу з вікна поїзда

71
Facebook Twitter
Відкрийте для себе Європу з вікна поїзда

Знання можливостей залізниці допомагає студентам польських університетів, серед яких тепер так багато українців та іноземців з інших країн, подорожувати з комфортом, доступністю та іншими перевагами.

Подорож потягом Європою володіє незабутньою чарівністю. Перевізники перевершують себе у цікавих пропозиціях маршрутів та різних типів поїздів. Швидкісна залізниця також стає все більш популярною в Європі. Ця пропозиція для тих, хто хоче подорожувати потягом швидко, якісно та комфортно. У Польщі такі потяги пропонуються PKP Intercity. Вони організовані як Express InterCity Premium та управляються складами Pendolino. Окремі європейські країни мають свої швидкісні поїзди. У Німеччині це ICE, в Іспанії AVE, а в Італії Italo. Знання можливостей залізниці допомагає студентам польських університетів, серед яких тепер так багато українців та іноземців з інших країн, а також любителям оглядати Європу з різних ракурсів, подорожувати з комфортом, доступністю та іншими перевагами.

Європейські маршрути з доступною платою

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що поїздом зручно переміщатись як всередині країни, так і поза її межами. Розглянемо популярні маршрути Європою і вартість квитка на них:

 • Амстердам - ​​Париж — від 279 зл.
 • Брюссель - Париж — від 185 зл.
 • Кельн - Париж — від 167 зл.
 • Барселона - Мадрид — від 179 зл.
 • Париж - Ліон — від 167 зл.
 • Барселона - Париж — від 167 зл.

Потягом на інший кінець Європи

 • Мілан - Рим — від 94 зл.
 • Берлін - Гамбург — від 85 злотих
 • Гданськ - Берлін — від 128 злотих
 • Катовіце - Прага — від 58 злотих
 • Краків - Прага — від 55 злотих
 • Познань - Берлін — від 85 злотих

Подорож потягом до Італії або Німеччини

Італія є одним з улюблених місць відпочинку для поляків та тих громадян, які перебувають у цій країні на довгостроковій підставі. То чому б не скористатися можливістю відвідати цю прекрасну країну просто потягом? Це зручний спосіб переїхати до великих італійських міст. Італійські поїзди дозволяють спланувати унікальну подорож, яка надовго залишиться у пам'яті.

Водночас Німеччина знаходиться у безпосередній близькості від Польщі, а кажучи про Вроцлав, то до Берліна й зовсім рукою сягнути. Знамениті поїзди у Німеччині досягають навіть найменших міст. Німецька мережа залізниць вважається однією з кращих у світі. Завдяки цьому подорожувати залізницею тут дуже зручно. Залізниця у Німеччині пропонує потяги різного класу, завдяки яким кожен мандрівник знайде для себе гідний транспортний засіб. Нагадаємо, що у жителів європейських країн й тих іноземців, які перебувають в Європі легально тривалий час, є можливість придбати InterRail pass, своєрідний квиток, що дозволяє подорожувати потягом відразу декількома країнами під час одного туру. Цікавлячись пропозиціями від польського перевізника та цінами на квитки, варто розглянути наступний список:

 • Берлін - Щецин — від 94 зл.
 • Варшава - Берлін — від 128 злотих
 • Гдиня - Берлін — від 171 зл.
 • Варшава - Прага — від 96 зл.
 • Варшава - Відень — від 88 злотих
 • Вроцлав - Берлін — від 129 злотих

Підбиваючи підсумки, варто зауважити, що кожна з європейських країн активно розвиває ринок послуг залізниці. Крім того, будь-яка з держав має кілька своїх внутрішніх та міжнародних перевізників, які з року у рік тільки покращують сервіс та розширюють спектр послуг. Гідну конкуренцію їм складають приватні оператори. Останній фактор (конкуренція) дуже вигідний для мандрівників, оскільки впливає на зниження вартості проїзного квитка при високому комфорті. Зараз з Польщі можна вирушити як національним перевізником, так і операторами інших країн у багато напрямків Європи, тому, плануючи подорож, не забувайте моніторити ситуацію з квитками та цінами на цей вид транспорту.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини