Як провести час в Щецині? Цікаві місця в портовому місті

5437
Facebook Twitter
Як провести час в Щецині? Цікаві місця в портовому місті

Примітні місця, історичні та архітектурні пам'ятки, потішні будови, старовинні замки та затишні вулиці, які знаходяться в багатовіковому Щецині — все те, про що ми розповімо у цьому нарисі.

Місто в Республіці Польща, яке знаходиться в безпосередній близькості до Німеччини, поступово завойовує свою частину ринку туристичних послуг — Щецин, він же Szczecin, а тривалий час мав назву Штеттин. Раніше, він служив лише пунктом переїзду на шляху в курортні куточки. Але, поступово, все більше відвойовує частину туристичної ніші та стає кінцевою туристичною точкою, в яку люди приїжджають не тільки відпочити на узбережжі, а й подивитися визначні пам'ятки, збагатитися духовно, познайомитися з традиціями. Щецин в тандемі зі Свіноуйсьце утворює один з найбільших портів Польщі, який знаходиться на Балтійському морі. Примітні місця, історичні та архітектурні пам'ятки, потішні будови, старовинні замки та затишні вулиці, які знаходяться в багатовіковому Щецині — все те, про що ми розповімо у цьому нарисі.

Історія та пам'ятки портового Щецина

Szczecin заснований в 1243 році та має дуже вигідну локацію, оскільки, розташувався в місці, де річка Одр впадає в Щецинську затоку. Він є одним з тих польських міст, які називають «легенями РП», що означає високий відсоток озеленення міста. Не має значення, яку мету переслідує людина, яка приїхала в Щецин: налагодження бізнесу, відпочинок, ділова поїздка, варто неодмінно приділити час красивим місцям, яких тут багато, а саме:

1. Штеттинский замок. У минулому, він був резиденцією герцогів Померанії. Саме звідси надходили всі укази та відбувалося управління герцогством, аж до сорокових років XVII століття. Він важливий не тільки для поляків, а й для росіян, оскільки, в ньому була народжена Імператриця Катерина.

2. Вежа Отто фон Бісмарка. Це вежа-пам'ятник великому канцлеру Німеччини, яких в період XIX-XX століть побудували не менше 250 штук. Попри те, що їх чимало, не варто її дискредитувати, краще приділити час ці 1 данині свого століття.

3. «Белий орел» — фонтан, який розташований на площі з аналогічною назвою. Дана площа понад два століття є одним з найбільш представницьких місць в Щецині.

Приємне дозвілля для розширення кругозору в Szczecin

Є чудові місця, які служать вдалим фоном для фото, а є ті, які можуть збагатити духовно, розширити кругозір, змінити світосприйняття. Саме про цікаві місця, які здатні виконати останні зазначені функції, ми поговоримо далі:

— Національний Щецинськи музей. У Західній Померанії — одна з найбільших культурних та пізнавальних установ. В наявності має колекції, які мають міжрегіональну важливість та тому, нагороджений званням «національний»;

— Червона Ратуша. Виконана в неоготичному стилі, вона зведена відповідно до проекту архітектора з Берліна — Конрада Крупа.— Портові ворота. Спроектовані голландським архітектором ван Валльраве та виконані в стилі Бароко в 1727 році. Їх вигляд вартий того, щоб приділити їм увагу, а історія, щоб поритися в джерелах та дізнатися всю її справжність.

— Музей техніки та комунікацій. Наймолодший з чинних тут, та один з найважливіших в напрямку техніки. Історія його досить цікава, у 2004 році було закрито трамвайний депо, яке перейшло в розпорядження місцевої влади. Не виходило його реалізувати (продати), але знайшовся спонсор з Норвегії, який вклав кошти та допоміг відкрити цей музей.

Отже, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що, перебуваючи у цьому портовому місті, можна не тільки відпочити біля води, але й збагатитися духовно. Непідробну цікавість викликають музеї та костели, які мають багаторічну історію та виконані в різних стилях. Крім того, що активно розвивається туристичний напрямок, також, спостерігається позитивна динаміка в сфері освіти. Низький рівень безробіття та затишок — залучають іноземців не тільки відвідати його та подивитися на визначні пам'ятки, а й організувати тут свій побут, працевлаштуватися або отримати європейський диплом.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини