Відкрито евакуаційний рейс з Варшави для студентів - 21 березня

1288
Facebook Twitter
Відкрито евакуаційний рейс з Варшави для студентів - 21 березня

На виконання державного доручення організувати евакуацію українських громадян з Польщі, авіаперевізником SkyUp призначено виконня найближчого спецрейсу з Варшави до Києві на 21 березня.

Для того, щоб придбати квиток з Варшави до Києва на 21 березня та прийняти участь у спеціальному евакуаційному спецрейсі, компанії SkyUp Вам необхідно перейти на сайт авіаперевізника та придбати для себе квиток: https://skyup.aero/uk/

Обрати місто вильоту - Варшава

Місто прибуття - Київ

Дату вильоту - 21 березня 2020 - це єдиний поки можливий рейс у даному місяці.

Ціна квитка - від 4 395 ₴ у економ класі, сюди уже входить багаж 23 кг

Після покупки квитка, з Вами сконтактують через e-mail для дачі інструкцій щодо евакуаційної спец посадки на літак у Аеропорту ім. Шопена у Варшаві.


Будь ласка, обдумайте кілька разів чи варто Вам повертатися на Україну, адже навчання ніхто не відміняв, і у разі завершення карантину та переходу на стаціонарне навчання у ВУЗі, Вам буде дуже важко повернутися назад до Польщі, при цьому ВУЗ не буде йти на зустріч тим студентам, які не можуть приїхати назад на навчання вчасно, а колапс з перевезеннями українців до Польщі назад після карантину однозначно буде! Уряд Польщі та керівництво ВУЗів закликають студентів-іноземців залишатися на своїх місцях, у своїх помешканнях у Варшаві, Познані, Щецині, Ольштині та Вроцлаві, продовжуючи навчання онлайн.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини