Відкрито евакуаційний рейс з Варшави для студентів - 21 березня

1024
Facebook Twitter
Відкрито евакуаційний рейс з Варшави для студентів - 21 березня

На виконання державного доручення організувати евакуацію українських громадян з Польщі, авіаперевізником SkyUp призначено виконня найближчого спецрейсу з Варшави до Києві на 21 березня.

Для того, щоб придбати квиток з Варшави до Києва на 21 березня та прийняти участь у спеціальному евакуаційному спецрейсі, компанії SkyUp Вам необхідно перейти на сайт авіаперевізника та придбати для себе квиток: https://skyup.aero/uk/

Обрати місто вильоту - Варшава

Місто прибуття - Київ

Дату вильоту - 21 березня 2020 - це єдиний поки можливий рейс у даному місяці.

Ціна квитка - від 4 395 ₴ у економ класі, сюди уже входить багаж 23 кг

Після покупки квитка, з Вами сконтактують через e-mail для дачі інструкцій щодо евакуаційної спец посадки на літак у Аеропорту ім. Шопена у Варшаві.


Будь ласка, обдумайте кілька разів чи варто Вам повертатися на Україну, адже навчання ніхто не відміняв, і у разі завершення карантину та переходу на стаціонарне навчання у ВУЗі, Вам буде дуже важко повернутися назад до Польщі, при цьому ВУЗ не буде йти на зустріч тим студентам, які не можуть приїхати назад на навчання вчасно, а колапс з перевезеннями українців до Польщі назад після карантину однозначно буде! Уряд Польщі та керівництво ВУЗів закликають студентів-іноземців залишатися на своїх місцях, у своїх помешканнях у Варшаві, Познані, Щецині, Ольштині та Вроцлаві, продовжуючи навчання онлайн.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини