Відгуки іноземців про ВНЗ Києва. Куди у свою чергу вступають українці?

5344
Facebook Twitter
Відгуки іноземців про ВНЗ Києва. Куди у свою чергу вступають українці?

У даній статті ми висвітлимо відгуки іноземців щодо навчання в університетах Києва, а також розповімо, структурам вищої освіти яких країн все частіше надають перевагу наші співвітчизники.

Вітчизняна освіта викликає сумніви у багатьох українських громадян. Тим більше багато претензій до неї в експертів та місцевих роботодавців, які справедливо відзначають, що в останні кілька років на ринок праці виходять дипломовані фахівці, що володіють низьким рівнем підготовки та невідповідністю знань реальним запитам та потребам різних секторів. Проте в українських структурах вищої освіти, у тому числі й столичних, присутні студенти, які приїхали з-за кордону, з метою придбання кваліфікації. Хоча, варто відзначити, що серед них майже не зустріти європейців та представників індустріально розвинених країн. У даній статті ми висвітлимо відгуки іноземців щодо навчання в університетах Києва, а також розповімо, структурам вищої освіти яких країн все частіше надають перевагу наші співвітчизники.

Думка іноземних учнів про навчання в університетах Києва

Зауважимо, що відповідно до даних, наданих Українським Державним Центром міжнародної освіти, у вітчизняних університетах здобувають вищу освіту близько 64 000 іноземних громадян, які є представниками майже 150 країн світу. Це означає, що не все погано на Батьківщині, та є ВНЗ, які розвиваються, покращують програми навчання та прагнуть до налагодження міжнародних відносин.
Для країни — це великий плюс, але, у порівнянні з іншими державами, показник не настільки великий, наскільки хотілося б. Досліджуючи питання відгуків іноземних студентів з приводу навчання у Києві, виявилося, що все залежить від конкретної освітньої структури та її профілю. Найчастіше, негативна думка траплялася при опитуванні студентів широкопрофільних ВНЗ столиці.

Багато нерезиденти країни нарікали з приводу присутності корупції, упередженого ставлення та недостатнього акцентування уваги на практичній стороні вивчення спеціальності. Більш схвальні відгуки були про освіту у напрямку медицини та особливо аграрної освіти. Але, це відноситися не до освітніх структур Києва, а щодо ВНЗ такої спрямованості по всій країні.

Університетам яких країн віддають перевагу українці?

Уже кілька років ми можемо спостерігати тенденцію, що українські абітурієнти віддають перевагу отриманню якісного європейського диплома у країнах найближчого зарубіжжя. Це викликано тим фактором, що навчання за кордоном — це один із способів легальної та швидкої імміграції до Європи, а також тим, що багато наших співвітчизників бажають вчитися та розвиватися у більш стабільних та економічно розвинених країнах. Все частіше вибір падає на освітні структури Республіки Польща, адже її ВНЗ здатні забезпечити високий рівень навчання при справедливій ​​платі, комфортні умови, європейський визнаний диплом та налагоджений побут.
Фахівці UP-STUDY, з висоти багаторічного досвіду підкреслюють, що, більш перспективно та економно вибрати приватні університети на Заході РП або столиці.

Такі структури просувають своїх студентів на міжнародний ринок праці, мають індивідуальний підхід до кожного учня та надають можливість розвиватися не тільки у країні навчання, а й за її межами. Для спрощення процесу вступу, оформлення візи та пошуку житла, звертайтеся до наших представництв, де кваліфіковані співробітники задовольнять всі Ваші запити.

Отже, як показує статистика, в Україні також навчаються іноземні громадяни, але більш приємно вони відгукуються не про ВНЗ Києва, а про аграрні та медичні університети, у різних куточках країни. Водночас, наші співвітчизники віддають перевагу закордонному навчанню. Найчастіше українцями вибираються університети Польщі, оскільки вони мають ідеальне співвідношення між якістю та вартістю, та дають можливість отримати європейський диплом, котрий котується майже у всіх країнах світу.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини