Велика Краківська битва подушками 2019 року — інформація про подію

8743
Facebook Twitter
Велика Краківська битва подушками 2019 року — інформація про подію

Краківська битва подушками — не просто розвага, а благодійна акція, покликана привернути увагу громадськості до соціальних проблем.

Акція адресована всім активним резидентам та гостям Кракова, Республіка Польща, з особливим акцентом на школи та університети. У цьому році організовано 5-е видання цього унікального, насиченого атракціонами та позитивною енергією заходу. Краківська битва подушками — не просто розвага, а благодійна акція, покликана привернути увагу громадськості до соціальних проблем.

Опис майбутньої події

Як і щороку, у квітні відзначається особливий день, коли відбувається Велика битва подушками у Кракові. І цього разу організатори обіцяють зробити його незабутнім. Фонд All In, а також всі шкільні, університетські та міські структури Партнерства #ALLIN, що володіють позитивною енергією та досвідом організації заходів у Кракові, запрошують всіх охочих на Dolny Młynów 10 у комплекс Tytano, де пульсує Серце події.

Це станеться! ALLIN.PILLOWFIGHT — це великий благодійний фестиваль, на якому вдається показати всьому місту, скільки людей вже в ALLIN! Незабутні анімації забезпечать відповідний рівень позитивної енергії.Беззахисні? Першим присутнім учасникам Великої Краківської битви подушками будуть надані необхідні боєприпаси, ці самі згадані подушки.

Не забудьте переодягнутися (можна у піжами, будь-які нічні предмети гардероба, які будуть знайдені) — для видатних сплячих бойовиків заплановані конкурси, щоб урізноманітнити веселощі! Юридична підтримка забезпечує захід правилами, які прояснюють все тим, у кого залишилися сумніви.Чутливі до пір'я? Не хвилюйся! Подушки мають спеціальне наповнення, щоб кожна смілива та заповзятлива людина могла взяти участь!

Програма заходу

— Де: Dolne Młyny 10 Комплекс Титано

— Коли: 13 квітня 2019 року, 12:00

— Організатор: All In Foundation (Все у фонді)

Перед битвою організатори подбають про веселу розминку з Krakow Football Kings.

У цьому році буде дві бойові зони, призначені як для справжніх, спартанських воїнів, так і для дитячих кадетів. Важливо, щоб кожен міг робити все можливе та боротися на рівних. Захід буде проходити у формі представницького органу. Медична підтримка буде присутня на заході (підготовлена ​​швидка допомога).

Конкурс. Під час Великої битви буде проведено конкурс на найкрутіший піжамний лук. Переможці отримають щедрі нагороди!

Chilloutzone. Під час п'ятого видання буде місце для того, щоб зібратися з силами перед битвою або для відновлення після великого зіткнення! Будуть запропоновані соки, тістечка та пуфи ALLIN.

Благодійні акції. Філософія ALLIN з самого початку заснована на тому, щоб ділитися з іншими. У них за плечима десятки благодійних акцій. Можна сказати, що благодійність лежить в їх природі. Як і щороку, є 2 благодійних партнери: притулок KTOZ для бездомних тварин у Кракові та Центр психонікології Unicorn. Саме для них будуть збиратися пожертви, корм та ковдри під час заходу.

Foodsharing. Під час заходу буде представлено прогрес у просуванні, який відбувається у краківських школах. Буде наочно показана ширина зони діяльності, що проводиться фондом.

Прибирання. Завдяки Навчально-виробничому кооперативу Allin.clothing та партнерським організаціям, зона бойових дій буде повністю очищена, а використане наповнення для подушок буде направлено для виробництва благодійних пуфів. Також запрошуються всі охочі допомогти у прибиранні.

Правила. Подробиці доступні за адресою: http://bit.ly/2ovGzSC

Партнери заходу. Фонд Przystań Medyczna буде супроводжувати, та допомагати ALLIN весь час, у тому числі проводити семінари з надання першої допомоги. Migaj w Mig — проект старшокласників, що популяризує мову жестів — у дівчат буде своя позиція, та кожен зможе тренуватися. Kraków Football Kings — Краківська футбольна команда проведе розминку перед боєм. VRCafe — після бою Ви зможете використовувати віртуальні ігри.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Безплатний курс

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини