Вартість стоматологічних послуг в Польщі. Що варто врахувати перед відвідуванням зубного лікаря?

10453
Facebook Twitter
Вартість стоматологічних послуг в Польщі. Що варто врахувати перед відвідуванням зубного лікаря?

Багато жителів Європи, свідомо відправляються до Польщі, з метою відвідування дантиста, але ось українці, які проживають на території цієї держави, часто, повертаються на батьківщину, щоб записатися до зубного лікаря.

Про лікування зубів в Республіці Польща багато похвальних відгуків, але й чимало громадян, які залишають не самі приємні коментарі. Дійсно, якість на високому рівні, але сама процедура, досить незвична для жителів СНД, звідси й нарікання. Річ у тому, що є нюанси, які необхідно знати перед відвідуванням лікаря, наприклад, те, що в один прийом можуть здійснювати лікування тільки одного зуба. Також, є деталі, які пов'язані з покриттям витрат від страхової компанії на стоматологічні послуги. Багато жителів Європи, свідомо відправляються до Польщі, з метою відвідування дантиста, але ось українці, які проживають на території цієї держави, часто, повертаються на батьківщину, щоб записатися до зубного лікаря.

Особливості відвідування польської стоматології

Як в приватних, так і в державних (pogotowie dentystyczne) стоматологічних клініках потрібно попередньо записуватися. Працюють вони в однаковому режимі, не більше вісімнадцяти годин, в будні дні. У разі, якщо критичний біль виник в пізній час, потрібно звернеться до невідкладної допомоги (ostry dyżur). Намагайтеся тримати зуби в порядку, адже, якщо потрібно вилікувати кілька зубів — це займе багато часу, поки не закінчено лікування одного, за другий лікар не візьметься. Рівень послуг однаково високий, незалежно від власності клініки, та й ціни не так істотно відрізняються. Але, ось від інших європейських країн, цінова політика відрізняється істотно. Вартість пломбування зуба в польській приватної стоматології — 120-250 злотих (до 1800 грн.), залежить від складності, додаткових послуг (зняття каменів).

Зубний імплант з коронкою в Польщі обійдеться 1200 євро, а в Великобританії — 4800. Тому, понад 30% туристів приїжджають в РП не тільки для лікування зубів, але й з метою оздоровлення в лікувальних установах, санаторіях або проходження медичної діагностики.

Страховий поліс в Польщі для лікування зубів

Безкоштовна польська страхова медицина надає дуже невеликий спектр послуг. Дійсно, можна отримати невелику знижку від NFZ на деякі послуги у державних стоматологів, але, за більшість: пломбування, видалення зуба, видалення нерва та інші — потрібно заплатити з власних коштів. Саме тому, багато поляків, а також, іноземців, які тривалий час проживають в РП — оформляють комерційне страхування для лікування зубів. Ubezpieczenie leczenie stomatologiczne охочі купують як в приватних кабінетах, так і в страхових компаніях. Варто уточнити, що придбання цього поліса, не знімає з громадянина зобов'язання зі сплати в NFZ необхідних платежів. Ці комерційні поліси бувають різної вартості та наповненості, тому, уважно читайте повний перелік страхових випадків. У елементарний пакет включається огляд та очищення від каменів, в преміум може входити навіть послуги пластичного хірурга.

Польські приватні страхові поліси коштують від 40 злотих та можуть доходити до 450 зл. Є ще одна особливість, деякі компанії дозволяють викупити пакет послуг тільки підприємству або фірмі, на якій працює страхувальник, а особисто йому це не доступно.Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY хотіли б звернути увагу на те, що в європейських державах громадяни дуже серйозно ставляться до страхування життя та здоров'я. Дивлячись на дорожнечу послуг як дантистів, так і інших фахівців цієї галузі, без поліса, лікування буде непосильним, для більшості європейців. Що стосується українців, то послуги дантиста в РП обходяться дорожче, ніж на Батьківщині, тому, багато студентів займаються цим питанням під час канікул, а ті, хто працює, під час відпустки.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини