Вартість оренди кімнати в Польщі. Порівнюємо рівень цін по містах Польщі

5494
Facebook Twitter
Вартість оренди кімнати в Польщі. Порівнюємо рівень цін по містах Польщі

Дана стаття буде корисна тим, хто хоче орендувати окрему кімнату в РП або тим, хто цікавиться ціновою політикою орендного житла в різних містах Польщі.

Основним питанням, яким задаються іноземні студенти, після вступу в польські вищі навчальні заклади, є проживання в Республіці Польща. Здебільшого, студенти вважають за краще винаймати кімнати в університетських гуртожитках. Але найчастіше, кількість місць в них — обмежена, тому, попит на оренду житла, в період вересня-жовтня та березня-квітня, зростає вдвічі. Подбати про житло в Польщі, на час навчання, необхідно заздалегідь. Отже, дана стаття буде корисна тим, хто хоче орендувати окрему кімнату в РП або тим, хто цікавиться ціновою політикою орендного житла в різних містах Польщі.

Особливості та вартість польського житла

Оскільки, на сьогодні, польський ринок нерухомості, а саме, напрямок оренда квартир/кімнат, почав розвиватися активно, то знайти потрібне комфортне житло — не складе труднощів. Однак, оренда квартири/кімнат, як і в Україні, обійдеться досить дорого. Тому, більшість приїжджих воліють винаймати житло не поодинці, а по кілька людей. Варто зауважити, що хоч ціни на польське житло схожі з українськими, але рівень умов проживання на порядок вище. Наявність побутової та електронної техніки, меблів, гарного ремонту, вільного доступу до інтернету — зробить комфортним проживання іноземних студентів, під час навчання. Найдорожче житло, як і в інших державах, буде в столиці та великих містах, крім того, на ціну впливає район, наявність ремонту, метраж. Таким чином, ціна на знімну кімнату у Варшаві, Кракові, Вроцлаві варіюється від 500 до 1000 злотих в залежності від місця розташування. Вартість звичайної кімнати розміром 10-15 кв. метрів в Познані, Лодзі, Любліні, Білостоці становитиме приблизно 400-600 злотих.

Оренда польського житла з UP-STUDY

Існують кілька популярних способів оренди кімнати в Польщі на час навчання — це самостійно, з посередником, та зі спеціалізованою компанією, яка надає допомогу при вступі українських студентів до університетів Польщі. Для самостійного пошуку житла, Вам необхідно буде промоніторити відомі інтернет-сайти з польської нерухомості, вибираючи розділ pokoje do wynajęcia. Варіант оренди житла з допомогою посередника (агента з нерухомості) є досить дорогим. Тому, що послуги агента становитимуть 100% від вартості одного місяця орендованої кімнати. Також, варто звернути увагу на третій варіант оренди кімнати, який має великий попит у українських абітурієнтів.

Студенти, що вступають з компанією UP-STUDY, будуть забезпечені комфортним житлом, а також, матимуть такі переваги при оренді кімнати для проживання:— компанія пропонує вартість оренди кімнат за цінами не вище, ніж в гуртожитку. На даний момент, вартість кімнати на 2-3 людини, яку пропонує ВНЗ, становить від 300 до 800 злотих в залежності від міста. Рівень умов проживання в житлі, яке надає UP-STUDY, на порядок вище від університетських гуртожитків, в яких знаходиться тільки один санвузол на поверсі та загальна кухня на 10 кімнат;— UP-STUDY дає гарантію надійності орендного договору, тому що співпрацює тільки з офіційними ріелторами, які платять податки. Тому, у студентів не виникнуть проблеми з житлом, під час навчання;— гарантована стабільна плата за кімнату на весь період дії договору. Власник житла не може підняти ціну на кімнату з яких-небудь причин;— наша компанія надає фотографії квартири, тому, студенти можуть побачити місце проживання ще в Україні;— підбір житла відбувається безкоштовно. Немає потреби платити комісію, розміром в 50-100% від вартості кімнати, за пошук житла польському агенту з нерухомості.Також, необхідно відзначити, що в ціни на квартири/кімнати, які вказані на сайтах, не входить оплата за комунальні послуги. Відповідно, газ/світло оплачується щомісяця, а ось вода — один раз на рік або по закінченню орендного терміну.

Виходячи з отриманої інформації, ми можемо зробити висновки, що вартість оренди кімнати в Польщі на однаковому рівні з українськими цінами на житло. Залежить вона від міста, розташування/району, ремонту, квадратури та наявності інших зручностей для проживання. Найпопулярніші міста по оренді житла серед студентів — це Вроцлав, Варшава, Познань, Щецин, Лодзь.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2023 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини