Варшавський Медичний Університет дає шанс для міжнародного розвитку

6975
Facebook Twitter
Варшавський Медичний Університет дає шанс для міжнародного розвитку

Всі студенти та аспіранти, які навчаються на факультеті медичних наук у Варшавському Медичному Університеті (WUM) здатні скористатися можливістю навчання за кордоном.

Всі студенти та аспіранти, які навчаються на факультеті медичних наук у Варшавському Медичному Університеті (WUM) здатні скористатися можливістю навчання за кордоном. Такий шанс став реальним завдяки проекту Європейського Союзу в рамках програми ERASMUS. Програма передбачає як навчання для студентів курсів 1-3, так і проходження оплачуваного стажування.

Учасники Програма Erasmus + можуть вибрати для навчання/стажування один з наступних іноземних установ вищої освіти:

 • Тартуський медичний коледж в Естонії
 • Університет “Східна Фінляндія”
 • Escola Superior de Enfermagem de Lisboa в Португалії
 • Португальська школа здоров'я Червоний Хрест
 • Інститут Політехнічного Університету Португалії
 • Universidade dos Acores i Instituto Politecnico de Braganca в Португалії
 • Ондокузський університет Майси Самсун в Туреччині
 • Hogeschool van Arnhem Ninjmegen в Нідерландах.

В рамках проекту ERASMUS +, понад двадцять студентів з факультету наук про Землю можуть прийняти в ньому участь. У цій програмі Європейського Союзу брали участь й деякі члени уряду Республіки Польща, а також, імениті бізнесмени та підприємці. Всі учасники залишилися більш ніж задоволені результатами програми та рекомендують студентам, яким випадає такий шанс, не губитися й обов'язково взяти участь у такій практиці.

Залишений коментар Ніколя Мазура каже про те, що йому вдалося з допомогою Erasmus + відправитися на португальські острови та там взяти активну участь в уроках португальської мови. Крім цього, як заявив Ніколь, програма стирає кордони та дозволяє познайомитися з фантастичними людьми.

Проходження стажування в іноземних ВНЗ — перш за все, шанс отримати знання за такою методикою, якою викладають місцеві вчені

У кожній країні є особливості викладання, особистий стиль вченого та манера донесення нової інформації, тому, проект дозволяє повністю зануритися в науку, але на повністю іншому рівні. На 2017 рік, Тартуський медичний коледж в Естонії планує прийняти двох студентів на кафедру акушерства та гінекології.Ті учні, які проходять стажування або знаходяться на стадії написання наукової дисертації, отримують унікальну можливість інтернаціоналізувати свої наукові роботи. Також, з'являється шанс ввести нові методи досліджень предмета, та дізнатися ще кілька експертних думок, щодо дослідницької роботи, зробити сильніший порівняльний аналіз.

Студенти Варшавського Медичного Університету, які навчаються на факультеті «наука про здоров'я», крім того, що можуть взяти участь в програмі обміну ERASMUS + також, для них доступна участь в Mentor Erasmus Student Network. Це означає, що з'являється можливість стати куратором для студента, який приїхав з обміну в медичний університет.

У рік, не менше десяти студентів з різних країн, вибирають для продовження навчання зазначений вище факультет. Факультет бере участь в міжнародних дослідницьких програмах та в ряді інноваційних проектів, що стало можливим завдяки міжнародному розвитку та іноземним контактам. Одним з таких проектів є “Впровадження виділених освітніх одиниць в Європі — iDEUS-ЄС”, під який виділяються гранти для навчання.Бажаючи розвиватися в сфері науки та охорони здоров'я, варто навчитися розкриватися в різноманітному культурному середовищі, шукати можливості отримання міжнародного досвіду та налагоджувати ділові та партнерські контакти з іноземними колегами. Студенти факультету медичних наук у Варшавському медичному університеті мають таку можливість, завдяки ERASMUS.Поступаючи в будь-який польський ВНЗ, варто завчасно поцікавитися його зв'язками з іноземними університетами, а також, детально дізнатися про те, на які міжнародні можливості розвитку в Польщі може розраховувати абітурієнт, вибираючи конкретний вищий навчальний заклад.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини