В Україні стартувала дистанційна подача документів на візу до Польщі

1596
Facebook Twitter
В Україні стартувала дистанційна подача документів на візу до Польщі

Як відомо, на час карантину в Україні Консульські установи Республіки Польща, а також Візові Центри є зачиненими. Проте, для відновлення безпечного отримання віз, даними установами створена система дистанційної подачі документів. Як це працює?

Ті громадяни, які під час карантину бажатимуть подати документи на візу до Польщі, зможуть скористатися послугою дистанційної подачі документів та відправити свій паспорт до візової установи Новою Поштою.

Коштує така послуга 320 грн - це поштова пересилка паспорту з документами на пряму до візової установи та зворотну їх доставку уже з візою у паспорті Вам назад.

Як нас інформують на сайті візового сервісу VFS така послуга стане доступною уже від сьогодні - 4 травня. Процедура подачі на візу буде виглядати наступним чином:

1) У Кредобанку або Ідеябанку, Ви здійснюєте передоплату сервісного збору.

2) З Вами зв'язується представник Пункту Прийому Візових Анкет та інформує Вас про нову процедуру отримання візи дистанційно та надсилає СМС з посиланням на список документів, які Ви повинні підготувати.

3) Своєю чергою, Ви готуєте повний список документів на візу, скануєте їх у гарній якості у кольорі та відправляєте на перевірку до візової установи, до того Генерального Консульства, до якого Ви належите за Вашою реєстрацією в Україні, а це:

  • Консульський відділ Посольства РП в Києві: postalvisakyiv@vfshelpline.com
  • Генеральне Консульство РП у Харкові: postalvisakharkiv@vfshelpline.com
  • Генеральне Консульство РП у Львові: postalvisalviv@vfshelpline.com
  • Генеральне Консульство РП у Луцьку: postalvisalutsk@vfshelpline.com
  • Генеральне Консульство РП в Одесі: postalvisaodesa@vfshelpline.com
  • Генеральне Консульство РП у Вінниці: postalvisavinnytsya@vfshelpline.com

4) У відповідь на Ваш лист з відправленими сканкопіями, отримайте підтвердження, що зібрані документи правильні та підходять для отримання візи.

5) На протязі 48 годин, відправте оригінали Ваших документів Новою Поштою до візової установи, адресу чи склад Нової Пошти Вам назве менеджер візової установи індивідуально, усі дані будуть надіслані на Ваш e-mail.

6) Як тільки паспорт з візою буде готовий, - Вас проінформує Нова пошта про його доставку Вам особисто. Вам не потрібно платити будь-які збори за доставку паспорта, оскільки вони вже оплачені.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини