В яку пору року краще відвідати Гельсінкі?

89
Facebook Twitter
В яку пору року краще відвідати Гельсінкі?

У даній статті ми розповімо, як можна повеселитися у Гельсінкі у різні пори року, а також надамо огляд основних визначних місць фінської столиці.

Світ чудовий та прекрасний, та поки Ви не обтяжені великою кількістю обов'язків, відповідальністю та іншими обставинами, варто подивитися, як можна більшу кількість країн. Таким девізом користуються студенти освітніх структур Республіки Польща, тому майже кожні вихідні, або хоча б раз на місяць, вони відправляються до країн, найчастіше, Шенгенської зони, щоб відкрити їх для себе, почерпнути натхнення, можливо навіть завести нові корисні знайомства. Не останньою у списку бажаних для відвідування країн є столиця Фінляндії — Гельсінкі. Причому практично у будь-яку пору року, тут є перелік доступних розваг, крім огляду визначних пам'яток. У даній статті ми розповімо, як можна повеселитися у Гельсінкі у різні пори року, а також надамо огляд основних визначних місць фінської столиці.

Коли краще приїжджати до Гельсінкі?

Немає однозначної відповіді на питання, оскільки все залежить від пріоритетів мандрівника. Проте фахівці UP-STUDY рекомендують вибирати або період напередодні Нового року та свята Різдва Христового, або літній час, оскільки у березні-травні, а також вересні-початку листопада тут настільки інтенсивні вітри, що дуже складно отримати задоволення від чого-небудь. Розглянемо, чим можна зайнятися у різні пори року у цьому куточку світу:

  • У зимовий час. Звичайно, свято у Фінляндії можна відчути сповна, адже саме ця країна вважається батьківщиною Йоулупуккі. Прекрасні білі ночі, незабутнє мерехтіння північного сяйва, знайомство з персонажем, знайомим ще з дитячих казок — все це залишить незабутнє враження, переверне свідомість та подарує приємні радісні спогади на довгі роки.
  • У літній час. Завдяки помірному температурному режиму, відпочивати влітку у Гельсінкі дуже комфортно. У цей час найкраще присвятити себе пішим прогулянкам та огляду визначних місць, національних парків, архітектури міста та інших відкритих майданчиків.

Які пам'ятки варто обов'язково оглянути, приїжджаючи до Гельсінкі?

Все залежить від терміну перебування, але є ті принади фінської столиці, які є обов'язковими для перегляду, навіть якщо Ви прибули на дуже короткий час, серед них:

  • Музей сучасного мистецтва «Кіасма». Він не схожий на музей у класичному розумінні, скоріше це своєрідна багатошаровий творчий майданчик, де можна побачити різноманітні прояви мистецтва сучасності. Кожен знайде для себе надихаючі твори, тому не обійдіть його стороною.
  • Свеаборг. Куди ж без фортеці?! Побудована 270 років тому, вона досі вражає своєю архітектурою, розповідає свою історію за допомогою музеїв, розташованих на території та є одним з основних перлів столиці.

  • Церква Темппеліаукіо. Вона стане цікавою для всіх відвідувачів, попри світогляд та віросповідання, оскільки має багато цікавих елементів. Наприклад, щоб встановити купол, будівельники свого часу підірвали скелю, в утвореній воронці він і був вмонтований.
  • Аквапарк Серена. Улюблена розвага як городян, так і гостей столиці, адже він є найбільшим в Європі та нараховує десятки атракціонів на будь-який смак та тип розваги. Правда, для того, щоб провести час на його території, необхідно трохи віддалитися від Гельсінкі.

Отже, прогулюючись фінською столицею у Вас буде можливість отримати насолоду від незабутніх пейзажів, цікавої архітектури та традиційної кухні. У будь-яку пору року у Гельсінкі або інших містах можна знайти заняття до душі. Головне — відпочинок у цих краях ніколи не буде нудним, та, що важливо для студентів польських університетів, він не виллється у великі витрати.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини