В які мовні ігри можна грати з друзями, щоб попрактикуватися у польській та прекрасно провести час?

899
Facebook Twitter
В які мовні ігри можна грати з друзями, щоб попрактикуватися у польській та прекрасно провести час?

У що грають студенти або абітурієнти польських університетів? У що можна грати, практикуючи свої навички іноземної мови? Розглянемо більш детально у цій статті.

Соціальні ігри зближують людей, дають відмінні розваги та багато вражень, але як поєднати веселощі з вивченням мови чи її подальшим вивчанням? Фахівці центру польської освіти UP-STUDY прибувають з відповіддю на це питання. XXI століття на дворі, тепер вивчення мови не повинно бути болісним катуванням, вивченням правил та чітким заучування вірної вимови слів. Викладачі з досвідом рекомендують крім курсів, під час вивчення будь-якої мови, шукати додаткові можливості, щоб набути практичних навичок. Щодня студенти, що говорять різними мовами, охоче присвячують себе розвагам, пов'язаним з вивченням або поліпшенням знань з польської. У що грають студенти або абітурієнти польських університетів? У що можна грати, практикуючи свої навички іноземної мови? Розгляньмо більш детально.

ТОП 5 ігор, які допоможуть при вивченні польської або інших іноземних мов

1. Скреббл. Напевно одна з ігор, яку можна сміливо рекомендувати, причому при вивченні будь-якої іноземної мови — це Скреббл. Розмістіть слова на дошці з кубиків з буквами, таким чином, зміцнюючи навички словотворення, та вивчайте нові слова, які збирають опоненти. Ерудит завжди був відмінним дозвіллям та способом попрактикувати навички не тільки рідної, а й іноземної мови.

2. Кубики історії. Наступна рекомендація для абітурієнтів та студентів перших курсів польських університетів, які прагнуть поліпшити мовні навички — це кубики історії. Дана гра, сенс якої полягає у розповіданні історій, пов'язаних з картинками на кубах, не тільки допомагає більш барвисто зрозуміти досліджувану мову, але й розвиває уяву, причому не тільки у дітей, але й у дорослих гравців. Це відмінна гра, яка допомагає

розвинути навички спілкування з оточуючими: розповіді, слухання, креативність та логічне мислення — те, що потрібно для цікавого та корисного проведення часу.

3. Каламбури. Ще одна гра, яку варто порекомендувати, — це найпростіше слово каламбури або табу у світі. Ми говоримо про речі, ситуації або людей польською мовою, минаючи слова, які є на картці. Як і у сюжетних кубиках, гра слів допомагає розвинути навички спілкування, розповідати ситуації, слухати та логічно мислити. За це вони гарантують солідну порцію сміху у міжнародній компанії!

4. Монополія. Соціальною грою, гідною уваги, можуть бути монополії, але у поєднанні з невеликою модифікацією. А саме, під час Вашої черги здійснюючи вірний рух, необхідно повідомляти про те, що Ви робимо у грі, польською мовою або спілкуватися з іншими учасниками тільки нею. Під час перебування на мовних курсах або у школі, учні часто модифікують аналогічні ігри, щоб разом грати з новими друзями.

5. Питання. Остання гра у списку, яку всі знають — питання, та якщо Ви ще не чули про неї, правила коротко полягають у тому, щоб створити бесіду, що складається тільки з питань, бесіда повинна бути логічною та послідовною та, звичайно, тільки польською мовою.

Підсумовуючи, підкреслимо, що будь-яка соціальна гра може стати навчальною, якщо її трохи підкоригувати. Наш список декількох соціальних ігор, які можуть допомогти розвинути мовні навички та добре провести час з друзями з інших країн, випробуваний не однієї сотнею студентів.

Як бачите, мова не є обмеженням, навпаки, вона може бути відмінним інструментом для розваги та інтеграції з іншими.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини