Університет імені Адама Міцкевича в Познані. Вартість та топові спеціальності

5276
Facebook Twitter
Університет імені Адама Міцкевича в Познані. Вартість та топові спеціальності

UAM — вищий навчальний заклад, який налічує майже сто років історії, хоча корінням сягає значно глибше, ще до Любранської Академії.

Розташувавшись у мальовничому польському місті Познані, Республіка Польща, Університет Адама Міцкевича (UAM) є третім за величиною ВНЗ у країні. Серед інших досягнень, варто відзначити, що ця установа вищої освіти відповідно до результатів рейтингу «Перспектива» 2017 року посіла почесне 4-е місце, у черговий раз підтвердивши свою високу кваліфікацію та якість надання послуг навчання. UAM — вищий навчальний заклад, який налічує майже сто років історії, хоча корінням сягає значно глибше, ще до Любранської Академії. Зосередивши свою увагу на підготовці фахівців у напрямку соціальних, гуманітарних та природничих наук, він випускає висококласних експертів, відповідних тенденціям та запитам локального та глобального ринків праці.

Факультети та вартість навчання в UAM

На поточний момент, університет має п'ятнадцять факультетів, які мають великий вибір спеціальностей. Серед них варто відзначити факультети:

— англійської мови;

— біології;

— теології;

— хімії;

— класичної та польської філології;

— фізичної культури;

— історії;

— математики та інформатики;

— географічних та геологічних наук;

— журналістики та політичних наук;

— соціальних наук;

— сучасних мов;

— юридичний;

— педагогічних досліджень;

— департамент педагогіки мистецтва.

В якості окремих організаційних підрозділів в Університеті Адама Міцкевича є також: Інститут європейської культури у Гнєзно, Колегіум Полоника у Слубіце та Інститут Нанотек Університету Адама Міцкевича у Пилі. Крім того, UAM надає наукову та дидактичну допомогу вчительським коледжам іноземних мов у Гожуві Великопольському, Каліші, Лешно, Вжезії та Злотові.

У північній частині міста, в районі Мораско, існує університетське містечко ВНЗ, де створюються нові відомчі будівлі.

Серед представлених напрямків варто зауважити, що найбільш популярними спеціальностями є «Інформатика», «Журналістика і суспільні зв'язки», «Міжнародні відносини», а також «Європейське право і міжнародні відносини». Середня вартість навчання складає 1500 євро, також необхідно сплатити реєстраційний внесок — 50 євро разова плата.

Перспективні університети Познані та інших польських міст

UAM — це державний ВНЗ, а тому він, у першу чергу, просуває студентів-поляків на вітчизняний ринок праці. Що стосується іноземців у публічних освітніх установах, їм складніше знайти роботу в Польщі, та піклуватися про своє місце проходження стажування та працевлаштування необхідно самостійно. У такому випадку, іноземцям доцільніше вступати до приватних університетів, які сприяють працевлаштуванню своїх студентів на міжнародному ринку праці. У непублічних ВНЗ є маса переваг, серед яких: більш низька плата за навчальний рік, просування на міжнародний ринок праці, висока якості освіти, індивідуальний підхід до кожного студента та відмінно обладнані аудиторії та лабораторії. Вибираючи університети Познані, фахівці UP-STUDY рекомендують придивитися до:

Університету Банківської Справи;

Університету Гуманітарних Наук та Психології;

Університету Дизайну.

Якщо не принципово вчитися саме в цьому польському місті, можна вибрати: Університет Бізнесу у Вроцлаві чи Академію Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві.Підсумовуючи, підкреслимо, що університет А.Міцкевича має дуже хорошу репутацію та високі позиції у міжпольских рейтингах. Пропонує великий вибір спеціальностей, програми яких відповідають тенденціям ринку праці. Орієнтуючись на соціальні, природні та гуманітарні науки, він все ж має безліч гідних конкурентів, здатних надати якісний європейський диплом з більш низькою платою.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини