Університет імені Адама Міцкевича в Познані. Вартість та топові спеціальності

5012
Facebook Twitter
Університет імені Адама Міцкевича в Познані. Вартість та топові спеціальності

UAM — вищий навчальний заклад, який налічує майже сто років історії, хоча корінням сягає значно глибше, ще до Любранської Академії.

Розташувавшись у мальовничому польському місті Познані, Республіка Польща, Університет Адама Міцкевича (UAM) є третім за величиною ВНЗ у країні. Серед інших досягнень, варто відзначити, що ця установа вищої освіти відповідно до результатів рейтингу «Перспектива» 2017 року посіла почесне 4-е місце, у черговий раз підтвердивши свою високу кваліфікацію та якість надання послуг навчання. UAM — вищий навчальний заклад, який налічує майже сто років історії, хоча корінням сягає значно глибше, ще до Любранської Академії. Зосередивши свою увагу на підготовці фахівців у напрямку соціальних, гуманітарних та природничих наук, він випускає висококласних експертів, відповідних тенденціям та запитам локального та глобального ринків праці.

Факультети та вартість навчання в UAM

На поточний момент, університет має п'ятнадцять факультетів, які мають великий вибір спеціальностей. Серед них варто відзначити факультети:
— англійської мови;
— біології;
— теології;
— хімії;
— класичної та польської філології;
— фізичної культури;
— історії;
— математики та інформатики;
— географічних та геологічних наук;
— журналістики та політичних наук;
— соціальних наук;
— сучасних мов;

— юридичний;
— педагогічних досліджень;
— департамент педагогіки мистецтва.
В якості окремих організаційних підрозділів в Університеті Адама Міцкевича є також: Інститут європейської культури у Гнєзно, Колегіум Полоника у Слубіце та Інститут Нанотек Університету Адама Міцкевича у Пилі. Крім того, UAM надає наукову та дидактичну допомогу вчительським коледжам іноземних мов у Гожуві Великопольському, Каліші, Лешно, Вжезії та Злотові.
У північній частині міста, в районі Мораско, існує університетське містечко ВНЗ, де створюються нові відомчі будівлі.
Серед представлених напрямків варто зауважити, що найбільш популярними спеціальностями є «Інформатика», «Журналістика і суспільні зв'язки», «Міжнародні відносини», а також «Європейське право і міжнародні відносини». Середня вартість навчання складає 1500 євро, також необхідно сплатити реєстраційний внесок — 50 євро разова плата.

Перспективні університети Познані та інших польських міст

UAM — це державний ВНЗ, а тому він, у першу чергу, просуває студентів-поляків на вітчизняний ринок праці. Що стосується іноземців у публічних освітніх установах, їм складніше знайти роботу в Польщі, та піклуватися про своє місце проходження стажування та працевлаштування необхідно самостійно. У такому випадку, іноземцям доцільніше вступати до приватних університетів, які сприяють працевлаштуванню своїх студентів на міжнародному ринку праці. У непублічних ВНЗ є маса переваг, серед яких: більш низька плата за навчальний рік, просування на міжнародний ринок праці, висока якості освіти, індивідуальний підхід до кожного студента та відмінно обладнані аудиторії та лабораторії. Вибираючи університети Познані, фахівці UP-STUDY рекомендують придивитися до:
— Університету Банківської Справи;
— Університету Гуманітарних Наук та Психології;

— Університету Дизайну.
Якщо не принципово вчитися саме в цьому польському місті, можна вибрати: Університет Бізнесу у Вроцлаві чи Академію Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві.
Підсумовуючи, підкреслимо, що університет А.Міцкевича має дуже хорошу репутацію та високі позиції у міжпольских рейтингах. Пропонує великий вибір спеціальностей, програми яких відповідають тенденціям ринку праці. Орієнтуючись на соціальні, природні та гуманітарні науки, він все ж має безліч гідних конкурентів, здатних надати якісний європейський диплом з більш низькою платою.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини