Вік-енд стежками Софії. Що обов'язково подивитися за 2 дні?

7159
Facebook Twitter
Вік-енд стежками Софії. Що обов'язково подивитися за 2 дні?

Студенти — дуже відкриті, допитливі, ненаситні у хорошому розумінні молоді люди, які прагнуть під час навчання не тільки взяти максимум для професійного плану, а й активно проводити позанавчальний час.

Студенти — дуже відкриті, допитливі, ненаситні у хорошому розумінні молоді люди, які прагнуть під час навчання не тільки взяти максимум для професійного плану, а й активно проводити позанавчальний час. Наші співвітчизники, які відправляються для отримання європейської кваліфікації до університетів Республіки Польща, не пасуть задніх та теж багато подорожують, тим більше, що для поїздок Шенгенською зоною їм не потрібні додаткові дозволи, адже це доступно завдяки наявності польської довгострокової візи категорії D або посвідки на проживання. На вік-енд, учні польських університетів намагаються не залишатися у місті навчання, вирушаючи відкривати для себе столиці та важливі куточки різних країн. Головними критеріями вибору держави відвідування є відносна близькість та невеликий бюджет подорожі. У такому випадку, відмінним варіантом для проведення вихідних поза Польщею є тур до Софії, та саме про пам'ятки болгарської столиці поговоримо більш детально у статті.

Велич Софії. Що не упустити при відвідуванні, запланованому на 2 дні?

Музеї, пам'ятники, красиві вулички, неймовірна атмосфера — це далеко не повний перелік того, що візитери болгарської столиці зможуть побачити у Софії. Крім того, що це місто може похвалитись великою кількістю пам'яток, також, за словами мандрівників, тут дуже добре дихається, можливо це через помірно континентальний клімат, а може мається на увазі, що відкритість городян сприяє приємному проведенню часу та невимушеності. Попри особисті переваги, кожному відвідувачу Софії буде що подивитися. Фахівці UP-STUDY радять обов'язково відвідати наступні визначні місця:
1. Антична Сердика — Ротонда Святого Георгія та руїни резиденції імператора Костянтина I Великого. Якщо Ви трохи обмежені у часі, обов'язково почніть з цього міста у центрі Софії.

Воно не тільки вразить своїми античними та середньовічними укріпленнями, а й переверне свідомість в емоційному плані. Це місце має дуже багату історію та є важливим для кожного жителя країни.
2. Софійський зоопарк. Бувши одним з найстаріших та дуже масштабних на Балканах, він вміщує понад 1000 особин, які за фактом представляють не більш ніж 300 видів.
3. Софійські мінеральні лазні. Розташовані вони на бульварі Вітоша та, якщо є бажання розслабитися з користю для організму, обов'язково відвідайте цей заклад.
4. Мечеть Баня-Баші. Це одна з найбільш древніх мечетей на території Європи, але, що найцікавіше, в одній з арок є камінь, на якому зображені напис, котрий не піддається прочитанню, а також незрозумілі цифри.

5. Храм-пам'ятник Святого Олександра Невського. Насправді, у світі не так багато подібних храмів, тому він є унікальним у своєму роді.
6. Палац Врана. Трохи виїхавши за Софію, Ви зможете подивитися у деталях як жили монархи Болгарії, адже це одна з основних резиденцій. В її володіннях також є парк, мисливський будиночок, чудовий двір, а весь комплекс побудований у стилях модерну та французького класицизму.
7. Львів міст. Прямуючи у бік північної частини столиці, Ви будете мати можливість отримати насолоду від цієї визначної пам'ятки, що перетинає річку Владайська.Крім зазначених примітних місць, при наявності часу можна відвідати: церкву Святого Миколая, Національну галерею закордонного мистецтва, орлів міст, бібліотеку імені Кирила та Мефодія, Дитячий музей «Музейко», який розважить не тільки дітей, а й дорослих, а також багато інших гідних пам'ятників, будинків та споруд.

Отже, під час подорожі Софією, якою стежкою Ви б не пішли, неодмінно вдасться зустріти щось прекрасне та характерне саме цій столиці. Студенти польських університетів із задоволенням відвідують дане болгарське місто, адже дістатися сюди можна менш ніж за дві години літаком. Враження від пам'яток цього граду, змушують туристів різних міст світу ще та ще повертатися сюди, щоб побачити та більшою мірою дослідити всі софійські принади.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини