Трохи про нашу програму підтримки студентів в Польщі. Що таке UP-SUPPORT?

6515
Facebook Twitter
Трохи про нашу програму підтримки студентів в Польщі. Що таке UP-SUPPORT?

Звичайно, відправляючи свою дитину на навчання в іншу країну, всі батька хвилюються, адже існує невеликий мовний бар'єр, навіть після закінчення мовних курсів.

Звичайно, відправляючи свою дитину на навчання в іншу країну, всі батька хвилюються, адже існує невеликий мовний бар'єр, навіть після закінчення мовних курсів. Також, кілька місяців йде адаптаційний період, коли треба з'ясувати всі деталі та познайомиться з новим європейським суспільством. Ще, існують побутові проблеми, наприклад, куди звертатися в разі травми, як користуватися громадським транспортом та інші важливі деталі, які просто не відомі іноземному студентові польської установи вищої освіти. Тому, центр польської освіти створив програму підтримки студентів, які вступають з нашою допомогою. Завдяки оперативності реагування співробітників центру, Ваша дитина зможе вийти з будь-якої ситуації, що склалася, а також швидко адаптуватися в новому місті та ВНЗ.

Що являє собою комплексна підтримка UP-SUPPORT?

Дана програма передбачає допомогу українським студентам, які навчаються в одному з п'ятнадцяти рейтингових установ вищої освіти, в будь-який час доби (24/7). UP-SUPPORT була створена на підставі десятирічного досвіду надання послуг освіти для українських абітурієнтів. У будь-якій непередбаченій ситуації, або в разі дії непередбачуваних факторів, Ви можете звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, які розкажуть, як діяти та що робити. Випадки, в яких студенти звертаються в нашу службу можуть носити різний характер, розглянемо найпоширеніші:
— виникнення потреби пошуку житла, або переселення. Наведемо приклад з відгуком від вдячного студента, який навіть не був нашим клієнтів: «Для вступу до ВНЗ РП була мною обрана інша компанія.

Документами та орендою житла займалася компанія. За житло взяли передоплату майже п'ятсот злотих, та малося на увазі, що буду проживати в хостелі з двома іншими студентками. Проблеми почалися пізно ввечері, коли приїхала на об'єкт проживання. Мені повідомили, що дві майбутніх співмешканки відмовилися від цієї кімнати, та, якщо я хочу залишитися, повинна заплатити повну вартість 1700 злотих. Умови житла не вартували й передоплати, але, коли я зателефонувала в ту компанію, вони на високих нотах відмовилися надалі в вирішенні питання. Моя близька подруга вступала за допомогою UP-STUDY, та дала мені номер підтримки компанії. Попри пізній дзвінок, та прохання від сторонньої людини, мені підшукали варіант вже протягом 15 хвилин, з хорошими умовами та за доступною вартості. Я дуже вдячна чуйним людям з UP-SUPPORT, які відгукнулися, та запропонували подальшу підтримку». — Юлія;
— допомога в адаптації до країни, міста, культури та менталітету;
— будь-яке питання, що стосується здоров'я: температура, травми;
— втрата документів;
— дезорієнтація в місті;
— не знаєте, як скористатися страховим полісом;
— є проблеми в університеті з однолітками;
— покупка нерухомості, отримання водійського посвідчення.

Тепер, можна бути абсолютно спокійними за своїх дітей, адже у батьків є постійний зв'язок з кураторами, а у дітей — надійний помічник.

Переваги вступу з центром польської освіти

Не тільки той факт, що існує така продумана підтримка, але й ряд інших переваг, з кожним роком, привертають все більше абітурієнтів вступати з нашою компанією:
1. Допомога у виборі міста, ВНЗ та спеціальності, яка підійде саме Вам.
2. Можливість отримати ексклюзивну знижку на оплату навчання.
3. Підтримка у підготовці та подачі документів.
4. Діє програма з безкоштовного навчання польської мови.
5. Візова підтримка.
6. Стовідсотковий вступ в один з кращих вищих навчальних закладів.
7. Представництва не тільки в Україні, але і в Польщі.
Отже, зробивши один правильний вибір в бік UP-STUDY, Ви отримуєте переваги на весь термін навчання. Завдяки кваліфікованим співробітникам кожного підрозділу, у нас повністю злагоджена робота, націлена на Ваш комфорт та добробут. Саме з нами Ви зможете отримати європейський диплом, з максимальною економією коштів та нервів.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Навчання в Польщі 2021-22"

Пропозиція

Міжнародна освітня презентація в Україні від офіційних представників польських ВНЗ

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини