Travel Post. Як швидко та дешево передати посилку студенту у Польщу?

137
Facebook Twitter
Travel Post. Як швидко та дешево передати посилку студенту у Польщу?

Тепер, крім поштових пересилань існує сервіс, який може бути набагато корисніше, та, що важливо, доступніше — це Travel Post. Саме про нього ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

Сьогодні тільки недалекоглядні люди можуть не оцінити всіх переваг якісного європейського диплома. Решта вже або навчаються в одному з університетів Європи, або знаходяться на стадії вибору країни навчання та підготовки документів. Найбільш прагматичні українці віддають перевагу установам вищої освіти Республіки Польща, оскільки ВНЗ даної держави пропонують якісне навчання, низьку вартість за рік, великий вибір спеціальностей, комфортні умови при отриманні знань та великі перспективи працевлаштування, після отримання необхідної кваліфікації. Природно, навчання за кордоном вимагає того, що потрібно планувати свої дії та переміщення завчасно, щоб не витрачати зайві кошти. Одним з таких нагальних питань може стати передача посилки своєму чаду. Зважаючи на стрімкий розвиток різних сфер діяльності з'являються все нові можливості, та тепер, крім поштових пересилань існує сервіс, який може бути набагато корисніше, та, що важливо, доступніше — це Travel Post. Саме про нього ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

Що це за сервіс та як він діє?

Travel Post — пошта, яка, за словами організаторів, має душу. Дійсно, випробувавши на собі переваги цієї програми, фахівці центру польської освіти UP-STUDY поспішають поділитися новою можливістю. Суть криється у наступному: людина, що планує зробити авіаподорож за кордон, пройшовши реєстрацію у додатку, може запропонувати взяти з собою посилку та передати її адресату. Це двосторонній додаток, де можна як запропонувати передати посилку, так і попросити її доставити. Розберемо на прикладі: якщо Вам необхідно відправити передачу до будь-якого з польських міст (або куточків інших країн світу), Ви проходите реєстрацію, вказуєте пункт відправлення, пункт доставлення, після чого, програма видає всі варіанти, які доступні на необхідну дату. Продуманий сервіс настільки зручний, що при виборі кур'єра (людини, що здійснює переліт у потрібне Вам місто), Ви бачите, який обсяг його багажу можна використовувати у своїх цілях. Також, є чат, який дозволяє обговорити всі умови угоди з безпосереднім мандрівником.

Оплата за послугу та переваги Travel Post

Оплата, це ще одна перевага сервісу, оскільки відправник регулює її самостійно. Під час оформлення запиту на оправлення, Ви описуєте передачу, додаєте фото, вказуєте вагу, терміни відправлення, а також винагороду, яку хотіли б заплатити. Зв'язавшись у чаті з потенційним кандидатом, можна обговорити, чи підходить йому запропонована сума. Також, що важливо, платити за послугу краще вже отримавши у руки посилку. Ще одним явним плюсом є те, що це зручно і для кур'єра, який може таким чином здешевити подорож. Ні для кого не секрет, що студенти, які навчаються у Польщі мають можливість часто подорожувати до країн Європи на вікенди, так чому б не заробити, якщо це так просто. Для батьків це шанс побалувати учня, який отримує освіту у Польщі презентами, передати документи або подбати про наявність теплих речей у холодну пору року.

Отже, Travel Post — сервіс, який вигідний для будь-якої зі сторін угоди. Передати посилку до польського міста, через який здійснюються перельоти просто, причому не потрібно хвилюватися за її збереження, адже сервіс об'єднує відповідальних та доброзичливих людей. Також такий тип пересилання є конкретним, адже відомо час прибуття кур'єра та маловитратним, оскільки рівень винагороди пропонується відправником.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступай до Польщі з другом за пів ціни

Акція 499 євро 4995 грн

Вступайте за пакетом “Все включено” зі своїм другом та розділіть вартість послуг навпіл

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини