ТОП університетів світу: Університет Тохоку (Tohoku University). Огляд університету

3757
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Тохоку (Tohoku University). Огляд університету

Університет Тохоку сидить на 76-му місці у світі в рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Національним університетом Тайваню.

Університет в Японії, який першим визнав жінок та іноземних студентів, Tohoku University продовжує донині залучати найталановитіших вчених та дослідників у світі, щоб передати вогонь знань та провести новаторські дослідження. Бувши 20-ю найкращою освітньою установою Азії відповідно до рейтингів QS University: Asia 2017, Тохоку — один з кращих азіатських університетів, який займає гідне місце ще й у світовому рейтингу. Дійсно, він сидить на 76-му місці у світі в рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Національним університетом Тайваню. Маючи більш ніж сто років історії, він розташував свій головний кампус у Седнаї, Японія.

Склад та інфраструктура Тохоку

Як вже раніше згадувалося, головний кампус знаходиться у Седнаї, крім цього, установа вищої освіти надає своїм студентам бібліотеку, місце проживання, комфортні аудиторії, добре оснащені лабораторії та спортивні зали. Кампусами, які розташовані у цьому місті є такими:

1. Катахіра. Адміністративний відділ та основні інститути.

2. Кавауші. Північно-Кавауші; викладачі та другі курси студентів усіх напрямків. Південно-Кавауші; право, освіта, економіка, письмо.

3. Seiryо; медицина, стоматологія.

4. Аобаяма; наука, інженерія, фармація, сільське господарство.

5. Кампус Амамія та деякі інститути планують перенести з теперішньої локації у майбутній кампус Нью-Аобейама.

Відзначимо, що даний університет є членом APRU (Асоціації університетів Тихоокеанського регіону). Також, він є активним учасником міжнародних програм обміну, що робить його ще більш популярним, серед місцевих студентів, адже перед ними відкривається можливість отримати навчальний досвід в інших країнах.

Що стосується складу установи, то вона навчає не менш ніж 19 тисяч студентів, з яких тільки 6% є абітурієнтами з-за кордону. Водночас кількість викладачів становить майже 3.5 тисячі вчителів, які мають відповідну кваліфікацію та охоче діляться своїми знаннями з усіма студентами та іншими дослідниками.

Процес зарахування та плата за навчання у ВНЗ Тохоку

Кандидати можуть бути прийняті до лав студентів тільки за результатами складання іспитів. Особливо підкреслимо, що дана навчальна структура виставляє дуже жорсткі вимоги до кандидатів на навчання, вона є однією з найбільш виборчих не тільки в країні, але і у всій Азії. Як і в інших іноземних ВНЗ, навчальний рік у Tohoku University розділений на семестри. Вартість для нерезидентів країни одного семестру на бакалавраті становить 2411 доларів, що випливає в плату 4822 долари на рік. Таких же сум вимагає рік магістратури. Попри середній показник плати, ВНЗ все ж пропонує матеріальну підтримку, та вона доводиться дійсно до речі. Високі додаткові витрати істотно обтяжують матеріальну сторону навчання в цьому закладі. Варто зауважити, що в разі, якщо вибір даного ВНЗ не є остаточним, фахівці UP-STUDY рекомендують іноземцям, особливо українцям віддати перевагу доступним європейським структурам, таким як освітні установи Польщі.

З викладеної інформації випливає, що Тохоку є дуже престижною японською установою. Він особливо виділяється у наданні якісного навчання за направленням гуманітарних наук та мистецтва. Хоча ВНЗ і навчає велику кількість студентів, іноземців в ньому дуже мало, оскільки, більшість лякає висока вибірковість та специфіка самої країни.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини