ТОП університетів світу: Університет Торонто (University of Toronto). Огляд університету

3899
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Торонто (University of Toronto). Огляд університету

Заснований у 1827 році, Університет Торонто є державним дослідницьким університетом в Онтаріо, Канада, всього в 2 км на північ від центру Торонто.

Згідно з рейтингом Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings 2018 з тематики, Університет Штату Торонто займає 31-е місце у світі. Як стверджують багато джерел, йому немає рівних в області географії, сестринської справи, спортивної тематики, анатомії та фізіології. Як видно з його рангу в рейтингу успішності випускників 2017, де він займає 19 місце, випускники Університету Торонто зі схваленням сприймаються роботодавцями. Заснований у 1827 році, Університет Торонто є державним дослідницьким університетом в Онтаріо, Канада, всього в 2 км на північ від центру Торонто. Його кампус — це дуже зелена частина 71 гектара, проколота красивими готичними та романськими вежами та будівлями. В першу чергу, дослідна установа Університету Торонто виявила інсулін у 1921 році. Також, саме тут було зроблено найважливіше медичне відкриття століття — це стовбурові клітини у 1963 році, що зробило можливим трансплантацію кісткового мозку.

Специфіка університету штату Торонто

У минулому, він був децентралізованою навчальною структурою, тому влада ділилася між центральною адміністрацією та коледжами. Його головною відмінністю є те, що він — колегіальний ВНЗ, який має схожу модель з Кембриджем та Оксфордом. Гордістю освітньої структури, крім наукових досягнень, є і мережа бібліотек, яка визнана найбільшою у Північній Америці. Також, тут приділяється особлива увага побажанням та науковому дозвіллю своїх учнів, тому він має більш ніж 4 сотні клубів з наукових та спортивних інтересів. Піклуючись про студентів-резидентів країни та іноземних громадян, навчальний заклад пропонує, крім програм навчання, гуртожиток, програми міжнародного обміну студентами, великий викладацький склад, спортивні майданчики та інше.

Коледжі та вартість навчання в Utoronto

Як і інші іноземні вищі навчальні заклади, Utoronto має в своєму розпорядженні кілька коледжів, які в свою чергу включають менші навчальні підрозділи:1. Установчі коледжі: Інніс, Новий коледж, університетський коледж, Вудстворт.2. Коледжі Богослов'я: Нокса, Регис, Уілкіффа.3. Федеративні коледжі: св. Михайла, Трініті, св. Хільди, Вікторії.4. Аспірантура: коледж Мессі.Університет Торонто є батьківщиною впливової школи думки про теорію комунікації та літературної критики, відомої як Школа Торонто. Серед безлічі факультетів варто відзначити: медичний, музичний, школу громадської охорони здоров'я Далла Лана, права та багато інших, які випускають щорічно сотні відмінних висококласних фахівців у різних напрямках.

Що стосується вартості навчання, то, для резидентів країни вона становить 12-15 тисяч доларів. Іноземцям навчання обійдеться на перших двох градусах в 33.5 тисяч доларів. Також, не варто забувати, що проживання, харчування, транспорт, спорт та відпочинок у Канаді відрізняється від вітчизняного не тільки якістю, але й вартістю, тому, кваліфіковані співробітники UP-STUDY радять ВНЗ інших країн, наприклад, Республіки Польща, де якість на такому ж рівні, але витрати в рази нижче.

З вищевказаної інформації випливає, що Університет штату Торонто — навчальний заклад, який дав світові не тільки якісних фахівців, а й важливі наукові відкриття. Володіє мережею прекрасних, добре облаштованих бібліотек, які десятки років надають цікаву та корисну інформацію не тільки студентам, а й іншим науковим співробітникам. Також, багатьом буде цікаво, що в стінах ВНЗ велися розробки системи мультитач, які були вдало завершені та впроваджені.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини