Музична освіта в Польщі. Огляд університетів

8659
Facebook Twitter
Музична освіта в Польщі. Огляд університетів

Щоб отримати європейський диплом, за помірною вартістю, але гарної якості, з перспективою працевлаштування, найкраще зупинити свій вибір на установах вищої освіти Республіки Польща.

Мистецтво — вічне, а музика — невіддільна його частина. Музичне мистецтво унікальне в своєму роді, воно здатне чинно впливати на психіку, свідомість та підсвідомість людини, завдяки певній послідовності звуків, які мають свій тон, відтінки та підсилювальні акценти. Тільки людина з музичною освітою, або особистість, яка посилено захоплюється даним напрямком може зрозуміти та відчути все, що намагався передати автор, та доносять виконавці. Починається освіта з навчання для дітей (початкового рівня), далі, середня, для випускників, та вища, на якій ми сьогодні детально зупинимося. Щоб отримати європейський диплом, за помірною вартістю, але гарної якості, з перспективою працевлаштування, найкраще зупинити свій вибір на установах вищої освіти Республіки Польща.

Особливості музичної освіти

Цей напрямок не можна вибрати спонтанно, до нього готуються зі шкільної лави, і все відбувається поетапно. Так, бувають випадки, коли унікальні таланти, після закінчення музичної школи вступають відразу в консерваторію, але, найчастіше дипломовані фахівці з музики проходять всі три ступені: школа, коледж, університет. Не може бути й мови про те, що людина ніколи не займалася цим мистецтвом, а після школи вирішити вступати в музичну установу вищої освіти. Це один з найбільш тривалих освітніх теренів. Але, навіть тут все залежить від таланту, індивідуальних особливостей, прагнень, а також обраної спеціальності. Найбільш тривалими напрямками є навчання на диригента, класичного виконавця (фортепіано або оркестрові інструменти), теоретика з музики, композитора. Більш прискореним навчанням може бути осягнення вокалу або народних інструментів.

Вищі музичні навчальні заклади Польщі

Республіка славиться не тільки якісним та порівняно недорогим навчанням в цій специфіці, а й установами вищої освіти з багаторічною історією. Розглянемо найпопулярніші і перспективні ВНЗ:1. Музичний Університет імені Ф.Шопена. Ця столична академія одна з найстаріших в Європі, та наймасштабніша в польській республіці. Має більш ніж двохсотрічні музичні традиції, та тісно пов'язана не тільки з іменитим учнем, Фредеріком Шопенов, але й з історією злетів та падінь міста, і країни. Пишається багатьма знаменитими випускниками, та широко відкриває двері новим юним талантам. Має 6 факультетів та один філіал в Білостоці, а також, дає можливість навчатися на стаціонарному, заочному та вечірньому відділеннях.2. Муз.академія в Кракові — існує понад сто років, та радує не тільки студентів, але й всіх любителів музики. Прагне навчати не тільки мистецтву музики, а й культурі, прищепити винятковий смак, та вишукані манери виконання. Академія державного типу пропонує здобути освіту з платою в 7000 злотих, навчаючись на бакалавра, та 9000 злотих — на магістратурі.3. Музична академія імені Кароля Ліпінського — яка, в порівнянні з іншими перерахованими, є досить молодою, заснована в 1948 році. Вроцлавська музична школа посідає сьоме місце, серед ВНЗ цього напрямку, і має 4 чинних відділення.

З викладеної інформації випливає, що музична освіта в Польщі унікальна та якісна. Крім перерахованих ВНЗ, існує ще кілька гідних поваги, а також, навчання в цих університетів. Якщо Ви прагнете стати диригентом, композитором, музикантом, або виконавцем в знаменитому ансамблі, Вам варто віддати перевагу польським музичним установам вищої освіти. Якщо ж є сумніви, чи варто присвячувати себе та життя музичного мистецтва, то краще віддати перевагу бізнес-спеціальностям, які завжди мають попит, та приносять стабільний дохід. У такому випадку, зверніть особливу увагу на Вроцлавський Університет Бізнесу, або столичну Академію Фінансів та Бізнесу Вістула, які мають великий вибір спеціальностей, та відрізняються відмінним співвідношенням ціни/якості.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини