ТОП університетів світу: Університет Осаки (Osaka University). Огляд університету

6559
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Осаки (Osaka University). Огляд університету

Університет Осаки — шостий найстаріший ВНЗ в Японії, заснований у 1724 році. 63-я краща установа освіти у світі відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019.

Займаючи 17-ту позицію у рейтингу QS University: Asia 2017, Університет Осаки — шостий найстаріший ВНЗ в Японії, заснований у 1724 році. 63-я краща установа освіти відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, цей японський ВНЗ також є одним з 40 найкращих університетів світу у наступних напрямках: лікування зубів, хімічна інженерія, фізика та астрономія, а також природничі науки. Осакський університет є дуже виборчою освітньою установою, тільки один претендент з десяти зараховується до лав студентів. ВНЗ має відмінну репутацію, як на батьківщині, так і далеко за її межами. Дана державна установа вищої освіти за правом вважається одним з великих ВНЗ, який навчає понад двадцять тисяч студентів.

Кампуси та облаштування Osaka University

Основним кампусом університету вважається Suita, який простягається через місто Суіта та місто Ібаракі в префектурі Осака. Suita, Toyonaka та Minoh є трьома університетськими містечками. У кампусі Суіта розташовані факультети гуманітарних наук, медицини, стоматології, фармацевтичної науки та техніки. Він містить Вищу школу прикордонних біологічних наук та частину Вищої школи інформатики та технології. Головний кампус також є домом для університетської лікарні Осаки та Загальнонаціонального Об'єднаного інституту Центру кібермедіа та Дослідницького центру ядерної фізики. Водночас спортивні заходи в основному зосереджені на кампусі Toyonaka, тенісні турніри проходять на даному кампусі, оскільки він має в своєму розпорядженні багато кортів. У кампусі Тойонака знаходяться факультети письма, права, економіки, науки та інженерних наук. Він є академічною базою для вищих навчальних закладів міжнародної державної політики, мови та

культури, інформатики та Центру практики юридичної та політичної експертизи. Всі першокурсники відвідують заняття у кампусі Toyonaka під час першого року реєстрації. Кампус Мінох був включений після злиття з Університетом іноземних мов Осаки в жовтні 2007 року. У кампусі Мінох розташувалася Школа іноземних досліджень, Науково-дослідний інститут світових мов та Центр японської мови та культури.

Склад та вартість навчання в Осакському університеті

Навчаючи більш ніж 22 тисяч студентів, з яких тільки 7% — іноземці, ВНЗ, як уже раніше згадувалося, є дуже виборчим. Викладацький склад налічує понад 3300 вчителів, які мають різні наукові ступені та відповідають вимогам ВНЗ та студентів. Даний навчальний заклад співпрацює з іншими іноземними університетами, тим самим забезпечуючи можливість міжнародного обміну студентами, аспірантами та викладачами. На поточний момент, вартість навчання для іноземців не перевищує позначки у 4822 долари, що є не найвищою вартістю, яку запитують іноземні ВНЗ стосовно іноземців. Проте кваліфіковані співробітники UP-STUDY рекомендують ретельно зважувати рішення, щодо навчання в даному університеті, оскільки висока вибірковість, чималі додаткові витрати та специфіка самої держави підійдуть далеко не кожному охочому.

З викладеної інформації можна зробити висновки, що Osaka University один зі ста кращих закладів освіти у світі, дуже ретельно підбирає студентів, яких береться навчати. Маючи середній показник вартості навчання, він все ж вимагає великих інвестицій через високі додаткові витрати. Розпоряджаючись трьома великими кампусами, він надає студентам всі умови, для максимально швидкого навчання та всебічного розвитку.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини