ТОП університетів світу: Університет науки та техніки Китаю (University of Science and Technology of China). Огляд університету

6546
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет науки та техніки Китаю (University of Science and Technology of China). Огляд університету

USTC, який відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019 знаходиться на 97-му місці, є одним зі ста кращих ВНЗ у світі.

USTC, який відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019 знаходиться на 97-му місці, є одним зі ста кращих ВНЗ у світі. Він також має почесне звання національного дослідницького університету, розташованого у Хефей, східному Китаї. USTC був встановлений у 1958 році в Пекіні Китайською академією наук (CAS) у стратегічному акті китайського уряду, щоб допомогти задовольнити потреби науки та техніки у країні. Університет переїхав до свого нинішнього місця у 1970 році та, на поточний момент, налічує близько 15 500 учнів, з яких майже половина (7400 осіб) є магістрантами. USTC є членом Ліги C9, консорціуму з дев'яти елітних китайських університетів.

Особливості та склад науково-технічного університету Китаю

USTC був заснований, переслідуючи місію розв'язання нагальних потреб у поліпшенні економіки Китаю, оборонної інфраструктури та освіти у галузі науки та техніки. Його основною сильною стороною є наукові та технологічні дослідження, а останнім часом вона розширилася у напрямок гуманітарних наук та управління з сильним науковим та технічним аспектом.

У масштабах країни, дана структура освіти є вищим навчальним закладом середнього розміру, оскільки навчає не більш ніж 16 тисяч студентів. Хоча університет приймає заяви на вступ як від резидентів країни, так і іноземних громадян, все ж, в USTC навчається не більш ніж 1% міжнародних студентів від загальної кількості учнів. Викладацький склад також не надто великий, він налічує близько 1800 вчителів, які мають відповідну кваліфікацію, а деякі й іноземний досвід викладання.

Крім іншого, ВНЗ прагне розвиватися на міжнародному рівні, тому, дає можливість своїм студентам та аспірантам брати участь у міжнародних програмах обміну та інших проектах мобільності.

Процес зарахування, факультети та вартість навчання в USTC

USTC розпоряджається 12 школами та 30 відділеннями, а також спеціальним класом для обдарованої молоді, експериментальним класом для навчання реформам, вищими школами (Хефей, Шанхай, Сучжоу), школою програмного забезпечення, школою мережевого освіти та школою безперервної освіти. У 2012 році був заснований Інститут передових технологій, Університет науки та технології Китаю. Маючи великий вибір спеціальностей, він все ж не так сильно доступний для іноземців, оскільки основна маса програм розроблена локальною мовою. Проте всі охочі мають можливість претендувати на навчання у ВНЗ, а сам процес вступу полягає в успішному складанні іспитів. Навіть попри лояльну плату за навчання, яка в рік для іноземців становить $3,777, USTC пропонує матеріальну допомогу.

Та все ж, абітурієнтам з Європи та країн СНД необхідно ретельно зважити всі за та проти навчання в даному науково-технічному університеті, оскільки він має досить велику кількість особливостей, які будуть заважати швидко адаптуватися. Фахівці UP-STUDY рекомендують вибирати ВНЗ ближчих країн, таких як Республіка Польща.

Отже, USTC — передовий ВНЗ Китаю, який найбільше орієнтований на підготовку фахівців у напрямку науки та техніки. Він має у своєму розпорядженні власну бібліотеку з великою кількістю унікальних томів. Ведучи активну міжнародну діяльність, є членом APRU (Асоціації університетів Тихоокеанського регіону).

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини