Польсько-китайські дослідження в університеті природничих наук у Вроцлаві

4962
Facebook Twitter
Польсько-китайські дослідження в університеті природничих наук у Вроцлаві

Поєднання навчання та подорожей можливо? У Вроцлавському університеті наук про навколишнє середовище та життя мрії збуваються, досить бути сміливим.

Поєднання навчання та подорожей можливо? У Вроцлавському університеті наук про навколишнє середовище та життя мрії збуваються, досить бути сміливим. Польсько-китайські дослідження у цьому університеті дають можливість вчитися за обраною спеціальністю, поїхати до Китаю, встановити цікаві контакти з китайськими студентами та, у майбутньому, знайти роботу у міжнародному робочому середовищі.

Як це виглядає на практиці?

Ви можете вибрати одну з трьох польсько-китайських спеціалізацій, таких, як «Китайські та польські традиції у формуванні ландшафту» у галузі ландшафтної архітектури, «Передові технології у китайському та польському садівництві», а також «Управління тваринництвом — китайські та європейські умови». Польсько-китайські спеціалізації вибираються на другому рівні навчання.Розглянемо спеціальності більш детально:

1. «Китайські та польські традиції у формуванні ландшафту» (Chinese and Polish tradition in shaping of the landscape). Навчання кандидатів спеціальності відбувається на факультеті інженерної екології та геодезії та доступно для придбання другого освітньо-кваліфікаційного ступеня. Обов'язкові предмети: англійська мова — наука та технологія (електронне навчання), історія та теорія формування простору в Європі, картографія та просторові інформаційні системи, формування сільських районів в Європі.

Практика — 2 семестр, міський пейзаж, відновлення сільського ландшафту у Китаї, дендрофлора у міському просторі (електронне навчання), техніка малювання (електронне навчання). Предмети на вибір: соціальні аспекти формування міського ландшафту, формування лікувального середовища, історичне зміцнення у ландшафті.

2. «Передові технології у китайському та польському садівництві» (Advanced Technologies in Chinese and Polish Horticulture). Ця пропозиція для кандидатів зі званням інженера з садівництва. Обов'язкові предмети: математична статистика та методи дослідження, знайомство з Китаєм та Польщею (знайомство з ситуацією у Китаї для польських студентів та польської для китайців), маркетинг плодоовочевої продукції, нові розробки в області генетики та селекції садових рослин, вдосконалене садівництво, спеціальні теми на садівничому розвитку науки та техніки, комплексна практика модернізації садівничого виробництва, спеціальні теми з проектування розташування садового заводу.

3. «Управління тваринництвом — китайські та європейські умови» (Animal production management — Chinese and European circumstances). Дана спеціальність доступна для 2-го ступеня зоотехніки на факультеті біології та тваринництва. Це унікальна можливість отримати міжнародний досвід, дізнатися про нову культуру та традиції, порівняти раніше отримані знання з дійсністю. Обов'язкові курси: математична статистика, нові розробки в області генетики тварин та селекції, сучасні системи та методи годівлі тварин, ергономіка у тваринництві. Також передбачається факультативний курс з методів дослідження тварин, сучасних системах виробництва тваринницької продукції, іноземних мов, продукції тваринництва та багато іншого.Навчання триває 4 семестри — воно проводиться виключно англійською мовою. У кожного студента буде два промоутера — один з Польщі, а інший з Китаю. У першому семестрі студенти навчаються на території Республіки Польща, у другому — китайські студенти практикують у Польщі, а польські учні ВНЗ у Китаї. На третьому академічному періоді — всі майбутні фахівці знаходяться у Китаї, а на четвертому — кожен студент може визначитися з місцем навчання. Випускники отримують дипломи про закінчення двох університетів: Вроцлавського університету природничих наук та наук про життя, а також Сільськогосподарського університету Хунани у Чанши.

Набір триватиме до 13 лютого 2019 року.Більш детальну інформацію можна знайти за адресою: http://www.rekrutacja.upwr.edu.pl/oferta/73011/studia_z_podwojnym_dyplomowaniem.htm

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини