ТОП університетів світу: Університет Монаш (Monash University). Огляд університету

7256
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Монаш (Monash University). Огляд університету

Monash University займає 60-е місце у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University 2019, а також має високі позиції у рейтингах в межах країни.

Університет Монаш є найбільшою освітньою структурою в Австралії, яка входить до сотні кращих у світі та до престижної «Групи восьми».

Своєю назвою він висловлює честь серу Джону Монашу та підживлює його бажання підтримувати та виховувати учнів таким чином, щоб вони пішли звідси з великим почуттям досягти мети, а також навичками та впевненістю у можливості створення позитивних змін.

За більш ніж 60 років свого існування (заснована у 1958) дана навчальна структура виросла з одного кампусу в освітній та дослідницький центр з присутністю на чотирьох континентах, який відповідає викликам епохи. Бувши одним з двох найстаріших у штаті Вікторія, Австралія, він розташувався у красивому місті Мельбурн. Monash University займає 60-е місце у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University 2019, а також має високі позиції у рейтингах у межах країни.

Інфраструктура та особливості Monash

Установа вищої освіти Монаш, яка має у своєму розпорядженні чотири австралійські кампуси, один в Малайзії та більш ніж 100 міжнародних партнерів, що дозволяє розвиватися студентам в глобальному масштабі. Студенти цього інституту, попри обраний науково-кваліфікаційний рівень матимуть доступ до більшої кількості спільних досліджень, більш глобальних партнерств.

Всі курси, що викладаються в Monash, мають міжнародне значення, попри те, вибирається напрямок, що стосуються глобальних питань, чи приймається студентами участь у програмах навчання за кордоном або проходить навчання разом зі студентами з різних культур. Monash готує своїх учнів до глобального працевлаштування. Також, установа освіти надає можливість почати навчання в Австралії та продовжити її в Італії, Малайзії, Індії, Китаї або в будь-якій з 100 партнерських установ у всьому світі.

Області досліджень та вартість навчання в Монаш

Monash University працює у більш ніж 150 областях досліджень на 10 факультетах, у таких різноманітних галузях, як додаткове виробництво, розвиток ліків, побутове насильство та стійкий дизайн. Багато ідей, розроблені в Monash, такі як нова вакцина проти малярії та 3D-друкарські машини, були комерціалізовані та вносять свій внесок у світ, в якому ми живемо.

На поточний момент ВНЗ навчає понад 51 тисячі студентів, серед яких 31% — іноземні громадяни. Процес вступу не відрізняється від інших іноземних установ вищої освіти, необхідно надати документи про попереднє навчання, особисті дані та результати тесту, що визначає рівень знання мови. Зарахування відбувається на підставі оцінок та складання іспитів.

Всі учні, які набудуть статусу студента Monash, матимуть доступ до: бібліотеки з великою кількістю томів, 125 комп'ютерних лабораторій, 47 спортивних клубів та безлічі груп за інтересами. Всі комплекси оснащені спортивними об'єктами та медійними академічними залами. Вартість навчання для нерезидентів країни становить $27,747/рік — на бакалавраті, у свою чергу магістратура обійдеться у $28,811/рік. Також потрібно враховувати витрати на проживання, харчування, інші побутові дрібниці, які складають 15-22 тисячі доларів на рік. Кваліфіковані кадри центру польської освіти UP-STUDY радять підходити до прийняття рішення щодо вибору ВНЗ дуже відповідально, оскільки, як можна помітити, Monash вимагає капітальних вкладень. Водночас зовсім поруч, в Республіці Польща, функціонують університети, які пропонують великий вибір спеціальностей, високий рівень навчання, при цьому плата та інші витрати приємно здивують всіх іноземців.

Отже, Монаш — університет, який має дуже вагоме значення в наукових колах. Також, він має безліч наукових досліджень, щорічно публікується понад 5 тисяч одиниць. Студенти навчаються в комфортному інтернаціональному середовищі та мають безліч можливостей, щоб реалізувати свій потенціал у глобальному масштабі.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини