ТОП університетів світу: Університет Копенгагена (University of Copenhagen). Огляд університету

5327
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Копенгагена (University of Copenhagen). Огляд університету

Копенгагенський університет є навчальною структурою, яка проводить дослідження та освіту за найвищими міжнародними стандартами. У світовому рейтингу 2019 року він обійняв 73-у позицію.

Копенгагенський університет є тією навчальною структурою, яка проводить дослідження та освіту за найвищими міжнародними стандартами.

На поточний момент, він налічує більш ніж 40 500 студентів, яких навчає 9000 співробітників.

Ця установа вищої освіти (UCPH) є одним з найбільших інститутів досліджень та освіти у скандинавських країнах. Відповідно до результатів Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2016, UCPH — ВНЗ з найвищим рейтингом у скандинавському регіоні та номером 20 в Європі, а у світовому рейтингу 2019 року він обійняв 73-у позицію, розділивши її з Університетом Цюриха. Цей копенгагенський ВНЗ є членом провідних міжнародних дослідницьких альянсів, таких як IARU (Міжнародний альянс дослідницьких університетів) та LERU (Ліга європейських дослідницьких університетів).

Особливості та переваги UCPH

Зручно вмостившись у Копенгагені, Данія, він успішно функціонує протягом вже більш ніж п'ятсот років. Поступово розширюючись та нарощуючи свій потенціал, він перетворився у масштабний освітній заклад, який має партнерські відносини з компаніями приватного сектора, такими як, наприклад, GlaxoSmithKline, Microsoft, Novo Nordisk, Novozymes та VELUX. Талановиті дослідники співпрацюють, маючи на меті перенести наукові відкриття з лабораторій у суспільство. Також, UCPH укладає приблизно 800 угод про взаємне співробітництво, щорічно, з державними та приватними компаніями. Конкурентоспроможні дослідницькі фонди складають 40% від загального бюджету досліджень, а цей інститут, зауважимо, входить до числа 5 кращих європейських університетів із залучення грантів з Європейської рамкової програми досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Ця установа вищої освіти має у своєму розпорядженні чотири кампусами, кожен з яких має свою унікальну атмосферу та навколишнє середовище. Структури кампусів дуже різноманітні вони переходять від історичних будівель у центрі міста до високотехнологічних лабораторій та аудиторій.

Програми та вартість навчання університету Копенгагена

Університет складається з шести факультетів, на яких розташовується більш ніж 100 кафедр та дослідницьких центрів. UCPH пропонує магістерські програми, що займають 2 роки навчання, програми PhD, а також річні професійні магістерські програми, літні курси та безкоштовні онлайн-курси, які викладаються англійською мовою. Програми бакалаврату викладаються данською мовою, тому потрібно або завчасно вчити мову, або, як рекомендують фахівці UP-STUDY, віддати перевагу університетам інших європейських країн, наприклад, Республіки Польща.

UCPH — це дослідницький університет, де викладання та дослідження йдуть рука об руку. Вартість навчання у ньому становить 1622 євро — на бакалавраті, магістратура обійдеться у 1917 євро в рік.

Щорічно ВНЗ приймає близько 2000 іноземних студентів, які приїжджають за програмою обміну студентами та аспірантами. UCPH співпрацює зі світовими організаціями у всьому світі для залучення талановитих студентів та дослідників, а міжнародне дослідницьке середовище університетів підтримується великим числом міжнародних дослідників та наукових співробітників.

Підсумовуючи, варто зауважити, що саме місто, в якому розташований ВНЗ, залишається одним з найбільш чистих, безпечних та придатних для життя куточків у світі. Легко пересуватися велосипедом або громадським транспортом, тому, студенти, долаючи відстань до кампуса, можуть сміливо поєднати приємну прогулянку з економією коштів. Бувши сильним ВНЗ у напрямку медицини, він все ж дає якісну освіту у багатьох інших дослідженнях.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини