ТОП університетів світу: Університет Дьюка (Duke University). Огляд університету

6948
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Дьюка (Duke University). Огляд університету

Оцінений максимум у п'ять зірок Quacquarelli Symonds (QS), з повною оцінкою у дослідженнях, інноваціях, об'єктах та критеріях фахівця, Університет Дьюка (Duke University) зайняв 21-е місце у рейтингу QS World University 2018.

Оцінений максимум у п'ять зірок Quacquarelli Symonds (QS), з повною оцінкою у дослідженнях, інноваціях, об'єктах та критеріях фахівця, Університет Дьюка (Duke University) зайняв 21-е місце у рейтингу QS World University 2018.

Університет Дьюка, який займає 39 місце у світі з працевлаштування студентів, перевершує інші подібні установи вищої освіти з багатьох предметів, включаючи теологію, релігієзнавство та богослів'я, англійську мову та літературу, історію, біологічні науки, медицину, економіку та економетрію, а також науки про життя та медицину.

Заснований в Даремі, Північна Кароліна, університетське містечко Дьюка може похвалитися кількома клініками, лікарнею, кінотеатром, центром виконавських мистецтв, галереєю, центром чорної культури, танцювальною студією, жменькою художніх музеїв та навіть золотим клубом.

Історія та особливості DUKE

Заснована у 1838 році у місті Трійці, Школа Брауна, яка переживши ряд змін стала відомим сьогодні університетом DUKE, переїхала до Дарема. У 1841 школа переросла в Академію Союзу. Далі, після безлічі реорганізацій в 1926 році була відкрита освітня школа Дьюка. Та, на поточний момент ми маємо знаменитий Університет Дьюка, який включає декілька коледжів:

1. Трініті-коледж, який орієнтований на мистецтво та гуманітарні науки.

2. Пратт коледж, що спеціалізується на інженерії.

3. Коледж Ніколас — природокористування та екологія.

4. Коледж Сенфорд, який зосереджений на політичних науках.

5. Школа права.

6. Школа медицини.

Процес вступу не суттєво відрізняється від інших Американських ВНЗ, але вимоги до іноземців досить високі. Крім того, що потрібно високий бал за текстами, що підтверджують знання англійської, претендентам на бакалаврат потрібно скласти іспит SAT, також можливо замість першого здавати АТС. Хоча, варто згадати, що підсумки іспиту не є вирішальним фактором, під час вступу до цієї освітньої структури. Для тих, хто претендує на навчання в магістратурі, необхідне складання GRE.

Спеціальності та вартість навчання

Університет Дьюка надає студентам 46 напрямків в сфері мистецтва та наук, 4 інженерних спеціальності, 52 програми для неповнолітніх учнів, та дві програми, які дозволять створити власний бізнес в майбутньому. Не варто забувати про доступність 24-х програмних сертифікатів, які відкривають безліч можливостей. Як показує статистика, майже 85% студентів обирають для свого навчання Трініті-коледж, інші вважають за краще інженерну школу Пратт.Що стосується досліджень, то ВНЗ активно інвестує в дане річище, станом на 2015 рік він вклав понад 1037 мільярдів доларів в це університетське відгалуження.Вартість навчання на бакалавраті, як і на магістратурі для резидентів країни становить не більше 20-ти тисяч доларів. Іноземці можуть розраховувати на оплату навчального року у розмірі 47 488 доларів — на бакалавраті, та 43 тисячі доларів — на магістратурі.

Включаючи витрати на проживання, харчування та інші побутові дрібниці, на рік навчання іноземцю необхідно мати не менш ніж 65 тисяч доларів. В такому випадку, кваліфіковані фахівці UP-STUDY рекомендують придивитися до ВНЗ Польщі, які пропонують безліч напрямків досліджень, якісний європейський диплом та досить лояльну вартість.

Підбиваючи підсумки, варто зауважити, що Дьюкский Університет є перспективним ВНЗ, який надає можливість навчатися та проводити дослідження. Має безліч наукових досягнень та зручно облаштовані аудиторії, які сприяють розвитку своїх студентів та дослідників. Допомагає учням у програмах міжнародного обміну та дозволяє отримати стипендії. В іншому, він не є єдиним цікавим ВНЗ, тому має безліч альтернатив.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини