ТОП університетів світу: Університет Буенос-Айреса (Universidad de Buenos Aires (UBA)). Огляд університету

3547
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Буенос-Айреса (Universidad de Buenos Aires (UBA)). Огляд університету

Університет Буенос-Айреса є однією зі ста кращих світових освітніх структур, відповідно до Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019 займає 75-у позицію.

Заснований у 1821 році, Університет Буенос-Айреса (UBA) є одним з найбільших університетів Латинської Америки. Він випустив чотирьох лауреатів Нобелівської премії та кількох президентів та має велику повагу у регіоні. Як і інші іноземні освітні установи, цей інститут має свої особливості, в основному, щодо процесу вступу та першого року навчання. Цікаво, що UBA не має головного кампусу, централізація Ciudad Universitaria (університетське містечко) була розпочата у 1960-х роках, але містить тільки дві школи, а решта — розкидані у різних місцях Буенос-Айреса. Він є однією зі ста кращих світових освітніх структур, відповідно до Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019 займає 75-у позицію.

Особливості навчання в даному навчальному закладі

Вступити до ВНЗ мають можливість усі охочі, причому доступні всі програми навчання, головне — мати середню освіту або інший диплом про попередню освіту. У більшості випадків, студенти, які успішно закінчили середню школу, повинні пройти перший рік навчання, який має назву CBC, що означає Ciclo Básico Común (Загальний базовий цикл). Лише після завершення першого (базового) курсу, учень може перейти до раніше обраної школи; до тих пір він повинен відвідувати курси у різних будівлях. Кожен предмет триває один семестр (березень-липень або серпень-листопад). Якщо хтось пропустить всі 6 предметів у відповідному семестрі, CBC займе всього один рік. Потенційні студенти економіки замість цього беруть 2-річний загальний цикл, «CBG» (Загальний базовий цикл), що включає 12 предметів.

Структура та підрозділи Університет Буенос-Айреса

Установа вищої освіти Буенос-Айреса складається з 13 відділень, 6 лікарень, 10 музеїв та пов'язана з 4 середніми школами: Colegio Nacional de Buenos Aires, Escuela Superior de Comercio Carlos Pellegrini, Instituto Libre de Segunda Enseñanza, а також зі структурою з професійного навчання Agropecuaria y Agroalimentaria. Варто особливо підкреслити, що абітурієнти бакалаврату, попри країну походження, релігійні сповідання та інші особливості мають можливість вступати на безкоштовній основі. Водночас необхідно платити адміністративні внески та податки. Післядипломні програми потрібно оплачувати, але є можливість покрити частину або навіть всі витрати дослідними стипендіями, хоча це стосується тих студентів, які виділяються своїми талантами або академічною успішністю.

UBA має наступні факультети (школи), серед яких варто виділити:

 • базову школу Ciclo Básico Común;
 • психологію;
 • інжиніринг;
 • стоматологію;
 • фармацію та біохімію;
 • філософію та літературу;
 • факультад де Дереча (закон).
 • медицину;
 • соціальні науки;
 • факультет ветеринарії;
 • агрономію;
 • економіку;
 • точні науки та природознавство;
 • архітектуру, дизайн та урбанізм.

Варто зауважити, що тільки школа точних та природничих наук, а також школа архітектури, дизайну та урбанізму мають свої власні будівлі.

Попри те, що даний навчальний заклад входить до рейтингу ста кращих ВНЗ світу, фахівці UP-STUDY рекомендують вибрати ближчі у плані культури та особливостей університети. Установи вищої освіти, які мають великий вибір факультетів, доступну вартість та комфортні звичні умови навчання розташовані у Республіці Польща, а наші представники допоможуть визначитися з конкретним ВНЗ.

Отже, університет Буенос-Айреса популярний та престижний ВНЗ у Латинській Америці. Він випустив багатьох гідних лідерів різних напрямків. Навчаючи понад 300 тисяч студентів, має великий викладацький склад, який налічує не менш ніж 29 тисяч вчителів. Цікаві програми, які вибираються кандидатами на навчання стануть доступні для вивчень тільки після проходження базового курсу, та саме цей факт часто відлякує іноземних студентів.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини