ТОП університетів світу: Університет Амстердама (University of Amsterdam). Огляд університету

6888
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Амстердама (University of Amsterdam). Огляд університету

UvA займає 58-е місце у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University 2019 та входить до числа 15 кращих європейських університетів.

University of Amsterdam розташувався в Амстердамі, Нідерланди, та є публічною установою вищої освіти. Він фінансується з коштів держави, що робить його одним з двох великих ВНЗ такого типу у країні. Даний навчальний заклад (UVA) пропонує більш ніж 200 програм магістратури англійською мовою, деякі з яких є унікальними для цього університету.

UvA займає 58-е місце у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University 2019 та входить до числа 15 кращих європейських університетів.

Завдяки більш ніж 5500 міжнародних студентів та дослідникам з більш ніж 100 країн, UvA пропонує унікальну можливість проходити навчання у дійсно інтернаціональному середовищі.

Історія та специфіка UvA

Йдучи корінням у 1632 рік, Athenaeum Illustre має багату історію. Він був заснований муніципальною владою країни, та тільки через не один десяток років був перейменований на відому тепер назву. Це один з найбільших ВНЗ в Європі, що займається дослідженнями, який вчить 31186 студентів, має 4794 співробітників, 1340 аспірантів та річний бюджет у 600 млн. євро. На сьогодні, студенти можуть відвідувати заняття та лекції в одному з декількох інтегрованих міських кампусів. Головний кампус розташований у самому серці міста та включає факультети, які мають велику популярність. Крім програм бакалаврату та магістратури, UvA також пропонує високоякісні літні програми з широким колом дисциплін.

Напрями досліджень та плата за навчання в амстердамському університеті

Крім програм, які фінансуються з Голландії, існує великий вибір англомовних напрямків досліджень. Плануючи отримати ступінь бакалавра у даній освітній структурі, кандидати мають можливість вибрати з наступних шкіл та факультетів:

1. Амстердамська школа бізнесу: управління бізнесом.

2. Факультет економіки та бізнесу: актуальна наука; економіка та економіка бізнесу, дослідження економіки та операцій.

3. Гуманітарний факультет, що дозволяє вибрати спеціальності, пов'язані з іноземними мовами.

4. Факультет права: політика, психологія, право та економіка.

5. Факультет наук: ліберальні мистецтва та науки.

6. Факультет соціальних та поведінкових наук: наука про зв'язок, політична наука, психологія, соціологія.

Вибір програм для досягнення науково-кваліфікаційного ступеня магістра передбачає більшу пропозицію спеціальностей.

Що стосується вартості навчання, то для резидентів країни вона становить $ 2,500/рік, як на бакалавраті, так і на магістратурі. Плата залежить від обраного градуса, але не перевищує зазначеної суми. Водночас для іноземних громадян плата трохи вище та становить $8,779/рік — бакалаврат, $13,168/рік — магістратура.

University of Amsterdam надає своїм студентам лабораторії, аудиторії та інші цільові структури, має своє студентське містечко, пропонує можливість взяти участь у програмах міжнародного обміну. Але, тим не менш, кандидати на навчання в даному ВНЗ повинні зважити всі за та проти, оскільки фахівці UP-STUDY, ділячись своїм багаторічним досвідом підкреслюють, що плата за навчання — далеко не всі витрати, необхідні для навчання в UvA.

Отже, амстердамський університет маючи багато переваг, все ж навчає не так багато іноземців. Серед більш ніж 30 тисяч учнів, тільки 12% — представники інших країн. UvA має свої переваги, а також хорошу репутацію, але не є єдиним ВНЗ, який здатний запропонувати якісний диплом з перспективами працевлаштування.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини